Filtruj terminy

Nefrolog, Hipertensjolog

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły. Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne zaangażowanie w pracy.
Opinia dodana przez: zanzibar

dr n. med. Tomasz Krynicki

Nefrolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.
Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

dr n. med. Dorota Salamon-Słowińska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ nad Matką i Dzieckiem
Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.
Opinia dodana przez: ania

dr Paweł Bączyk

Specj. Prakt. Lek. i Centrum Dializ Szamotuły
Nałkowskiej 21
60-573 Poznań

dobry lekarz miły człowiek leczy kąkretnie i rzeczowo stawia diagnozę , poza tym nie zostawia bez dalszej opieki

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Internista, Nefrolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam. Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Marcin Zaniew

Nefrolog dziecięcy

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Leczymy się u p.oktora na Spornej, ale całe szczęście od sierpnia będzie przyjmował w Med Polonii. Na Sporną jest się trudno dostać, a w Med Polonii leczymy się juz cała rodziną. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim rodzicom, którzy błądzą po lekarzach z chorobami ukladu moczowego dzieci. My walczyliśmy dlugo z infekcjami ukł moczowego u córki, aż nie dotarliśmy do dr Zaniewa. Wysoka kultura osobista, dobry kontakt z rodzicami i dzieckiem. ...
Trafiłam do szpitala niedawno nie byłam nigdy pacjentka ktora chodziła do pani dr prywatnie i tez pewnie dlatego jestem traktowana jak powietrze! Proszę mi wierzyć, ze pani doktor od tyg nie przeprowadziła ani jednej ze mną rozmowy a podobno ona mnie prowadzi ! jedno badanie dziennie lub co drugi dzień! To jeszcze rozumiem ale to ze nawet pacjentowi nie spojrzy w oczy jest głucha na moje zadawane pytania i słucha ...

Wanda Ciarkowska

Nefrolog

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Bardzo polecam Panią doktor. Do pani doktor trafiłam z córeczką u której wykryto powiększone miedniczkę nerkowe. Najprawdopodobniej wszystko się już unormowało jednak Pani doktor zleciła ponowne badania i i wizytę kontrolą a w między czasie tele poradę. Pani Ciarkowska jest konkretna i do tego bardzo miła.
Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Andrzej Oko

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
DOMINIKAŃSKA 4
61-762 Poznań

Wizyta prywatna trwała bardzo krótko. Około 8 minut. Byłam z całą teczka badań aktualnych i na kilka lat wstecz. Aktualne TK zdjęcia USG opisy. Wypis ze szpitala. Dr przeczytał mi wypis ze szpitala na glos. Poten nastała cisza. Zero analizy. Poczułam się jak szary element. Nie polecam.
Opinia dodana przez: Młoda kobieta

lekarz Hanna Żebryk