Lekarze Nefrolog dziecięcy Warszawa

{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Nefrolog dziecięcy
                                       dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

dr hab. n. med., prof. uczelni Łukasz Obrycki

Nefrolog dziecięcy, Transplantolog

Klinika Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnienia Tętniczego, Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka"
Aleja Dzieci Polskich 20
Warszawa

Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :) Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara
                                       lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

lekarz Ewa Ważna - Jabłońska

Medical Center NZOZ
PLACÓWKA I - ul. Belgradzka 42 (stacja metra Natolin - na tyłach poczty), PLACÓWKA II - ul. Dembego 5 (wjazd od ul. Zaruby)
02-793 Warszawa

Lekarz z powołaniem .Żaden z lekarzy nie zajął się mną tak jak Pani doktor.Bardzo wnikliwie zapoznała się z moją chorobą nerek i po paru tygodniach znalazlam się w szpitalu celem ustalenia dalszego leczenia.Jest szalenie miła i bardzo kompetentna.Takich lekarzy trzeba nam więcej,żeby chory mogł calkowicie powierzyć swoje życie w Ich ręce.Lekarz godny największego uznania.
Opinia dodana przez: Elżbieta
                                       dr n. med. Paweł Syzdół

dr n. med. Paweł Syzdół

Medical Center NZOZ
02-793 Warszawa

Pacjent z niewydolnością nerek, cukrzycą i alzheimerem. Podejście Pana doktora do pacjenta i jego wyników badań wnikliwe. Tłumaczenie choroby, a zwłaszcza powiązania wielu chorób i ich skutków niezwykle klarowne. Doktor otworzył nam oczy na wiele czynników, poświęcił czas na dotarcie do umysłu i serca pacjenta oraz opiekuna. Każdy z nas ma jakiś sposób bycia, a doktor jest bardzo ekspresyjny. Ważniejsze jednak są efekty leczenia. Wielki szacunek dla Pana wiedzy, pracy ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Małgorzata Pańczyk-Tomaszewska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Trafiłam pod opiekę Pani doktor w wieku ok 5 lat, w rozpoznaniu wodonercze obustronne, kamica nerkowa i zespół nerczycowy. Obecnie mam 22 lata, dzięki jej determinacji i kilku innych lekarzy z instytutu mogę prowadzić normalne życie bez stresu i większych wyrzeczeń. Pani Tomaszewska to prawdziwy anioł, umawiała mnie zawsze w szybkich terminach, na zaś robione badania aby wykluczyć inne schorzenia, pilnowanie wszelkich dalszych konsultacji w innych problemach zdrowotnych bo tez ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Mirosław Grzeszczyk

Szptal Kliniczny Dzieciątka Jezus
Warszawa, ul. Lidleya 4
02-005 Warszawa

Wyjątkowo empatyczny, spokojny, słowny, serdeczny. Rzadko dzisiaj spotyka się takich lekarzy, niestety.

dr n. med. Jerzy Smoszna

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Darmedicus Dariusz Michałkiewicz
Wiatraczna 15/U-1
04-364 Warszawa

Minęło już kilkanaście iat odkąd ostatni raz widziałam pana doktora. Moja mama leczyła się w szpitalu na Szaserów na oddziale nefrologii wtedy kierowanym przez prof. Zofię Wańkowicz.Pani profesor stworzyła wspaniały zespół lekarzy , myślę, że na skalę światową. Każdy lekarz był wyjątkowy, a wszystkich łączyła pasja.Moja mama uwielbiała dr Smosznę, każda rozmowa z nim błyskawicznie podnosiła ją na duchu.( Dodam, że mama miała bardzo trudny charakter i generalnie nic jej ...
Opinia dodana przez: jagna

lekarz Magdalena Birecka

Nefrolog, Internista

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.
                                       dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

dr hab. n. med. Aleksandra Rymarz

Nefromedical Aleksandra Rymarz
ul. Klimaczaka 10 / 11
Warszawa

Pełen profesjonalizm połączony z poszukiwaniem skutecznych metod w leczeniu, z życzliwością, uważnością i podmiotowym traktowaniem pacjenta. Pani Doktor stanowi przykład Prawdziwego Lekarza praktykującego holistyczne podejście do pacjenta. Stanowi wzór do naśladowania, jeśli chodzi o sposób prowadzenia pacjenta i rozmowy z nim- w atmosferze poszanowania godności, uważnego wywiadu z zachowaniem najlepszych zasad komunikacji międzyludzkiej, ze stosowaniem najnowszych, bieżących osiągnięć medycyny. Jestem pod opieką Pani Doktor od ponad 4 lat- ze skuteczną ...
Opinia dodana przez: Alicja Sołtyka-Kamińska

dr n. med. Daniel Baczyński

LUX MED Sp. z.o.o.
ulica Racławicka 132B
02-634 Warszawa

Wyjątkowy, profesjonalny, empatyczny, wspaniały lekarz. Pan Doktor bardzo wnikliwie analizuje wszystkie wyniki.
Opinia dodana przez: adam

lek. med. Piotr Skrzypczyk

Pediatra, Nefrolog

DORMED Centrum Zdrowia Rodziny - Strumykowa
ul. Strumykowa 40 A
03-138 Warszawa

Polecam Pana doktora , super podejście do dziecka, szczegółowy i dociekliwy. Super lekarz. Mój synek bardzo go polubił mimo stresu związanego z pobytem w szpitalu, który generalnie na 2 gi dzień minął .
Opinia dodana przez: Mikołaj

lekarz Beata Pacanowska

NZOZ STREFA ZDROWIA
Warszawa

Pani doktor przyjęła nas w przychodni MediPark. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Ma świetne podejście do dzieci, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia leczenie. Bardzo dobry specjalista :)
Opinia dodana przez: Paula

lek. med. Ewa Wolska

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Taki lekarz, to skarb! Pani doktor nie dość, ze nie szczędzi badań, drąży "co jest", to jeszcze cierpliwie wszystko tłumaczy i uspokaja. Chyba jedyny lekarz, który ma moje 100% zaufanie. Całą rodzinę nam leczy :)
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

dr n. med. Jolanta Węglarska

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Dorosłym, a nawet bardzo dorosłym też pomaga nadzwyczajnie. Leczę się u Pani Doktor lat parę i jestem z Jej pomocy bardzo zadowolony. Znakomity lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Waldemar

dr hab. n. med. Janusz Wyzgał

Nefrolog, Immunolog

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Warszawa

Pełen profesjonalizm , życzliwy , emanuje życzliwością do pacjenta , godny polecenia prof. Wyzgała .

dr hab. n. med. Mieczysław Litwin

Hipertensjolog, Nefrolog dziecięcy

Klinikna Nefrologii, Transplantacji Nerek i Nadciśnieni Tętn. IP CZD
Warszawa

Córka moja ma obecnie 36 lat. Jest z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z przewlekłą niewydolnością nerek spowodowaną schorzeniem podstawowym. Trafiła do Pana Doktora w wieku 12 lat i była przez niego prowadzona przez lat 8. Trafiła w stanie ciężkim - czekały ją już tylko dializy i przeszczep. Odpowiednie zdiagnozowanie i zastosowana eksperymentalna kuracja spowodowały, że córka jest na własnych nerkach i zakłada tylko cewnik na noc. Degradacja nerek została zatrzymana i ...
Opinia dodana przez: JOANNA

Bartłomiej Matłosz

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

jako internista pan doktor jest bardzo dobry, nie przepisuje zbędnych leków, nie zaleca faszerowania się antybiotykami jak nie ma potrzeby. Miły i sympatyczny
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Anna Boguszewska-Bączkowska

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Pani doktor stara się pomóc dziecku, dobiera metody leczenia i badania po konsultacjach (w trudnych przypadkach), miła. Jedyną wadą jest to, że bardzo często się spóźnia ;)

lekarz Robert Małecki

Nefrolog, Internista

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Od kilkunastu lat jestem pacjentką Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego z powodu choroby nerek. Dotychczas leczyłam się u urologów i zawsze spotykałam się z wielką wiedzą, kulturą i zaangażowaniem lekarzy. Rok temu miałam operację - usunięto mi lewą nerkę. Kilka miesięcy po operacji dostałam od urologa skierowanie do nefrologa, aby skonsultować wyniki badań i ewentualnie otrzymać jakieś wskazówki - jak żyć - bez nerki. Sugerując się opiniami internautów wybrałam doktora Małeckiego, a ...
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Joanna Latoszyńska

Centum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Dziękujemy Pani Joannie Latoszyńskiej za uratowanie naszej córki. Jej ogromne doświadczenie i przygotowanie akademickie pozwoliły nam wyjść ze szpitala już za dwa tygodnia po przeszczepie. Przeszczep nerki od matki odniósł sukces dzięki wysiłkom i zdolnościom organizacyjnym zespołu. Zespół wszystkich pracowników transplantacji wyróżnia się niesamowitym profesjonalizmem, jest doskonale zarządzany i wyszkolony nie gorzej (a może lepiej) niż jakakolwiek prywatna klinika.
Opinia dodana przez: Oksana