Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Nefrolog Konin

- 2 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet

62-650 Konin

Średnia ocen: 3,0/5

Lekarz nefrolog, profesor, osoba bardzo kompetentna., doświadczona, z ogromną wiedzą. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego stanu zdrowia. Jasno tłumaczy przyczyny, objawy i skutki choroby oraz metody jej leczenia i konieczne zachowania pacjenta. Zawsze poświęca tyle czasu, ile ...

Lekarz nefrolog, profesor, osoba bardzo kompetentna., doświadczona, z ogromną wiedzą. Kompleksowo i rzetelnie podchodzi do pacjenta i jego stanu zdrowia. Jasno tłumaczy przyczyny, objawy i skutki choroby oraz metody jej leczenia i konieczne zachowania pacjenta. Zawsze poświęca tyle czasu, ile wymaga badanie i rozmowa z pacjentem. Jest wyjątkowo uprzejma, ale też konsekwentnie prowadzi leczenie. Jestem pacjentem Pani Profesor od 15 lat, dlatgo polecam wszystkim, którzy oczekują godnego zaufania lekarza.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Józef
# 2

ZOZ INTERMED Eugenia Jucyk i Wspólnicy Spółka Jawna
ul. Wojska Polskiego 33
62-500 Konin

Średnia ocen: 1,0/5

Nie polecam tego pana doktora jest wulgarny i chamski nie potrafi nic wytłumaczyć a nawet nie zbada . Więcej do niego nie pójdę.

Nie polecam tego pana doktora jest wulgarny i chamski nie potrafi nic wytłumaczyć a nawet nie zbada . Więcej do niego nie pójdę.

Opinia dodana przez: Anonim


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat