Nefrolog W Okolicach Krosno Odrzańskie

pl. Bohaterów 1
65-050 Zielona Góra

Wspanialy nefrolog,internista i czlowiek.Sluzy pomoca telefonicznie i e-mailem. Pelen profesjonalizm, punktualny,konkretny i rzeczowy. Bardzo dobry diagnosta. Mozna na Nim polegac i godny polecenia innym pacjentom.

Opinia dodana przez: Jadwiga

dr hab. n. med. Agnieszka Simachowicz-Olszowy

Internista, Lekarz rodzinny

Al. Niepodległości 1/3
65-034 Zielona Góra

Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy. Mimo, iż moje wyniki morfologii i moczu były w normie, zleciła dalsze badania i wyszło szydło w normie. każdy lekarz mówił tylko, że jestem młoda i nic mi nie jest. gdyby nie ona do dziś chodziłabym z niezdiagnozowanym poważnym schorzeniem. zleca naprawdę dużo badań i zawsze znajdzie chwilę na rozmowę z pacjentem, wytłumaczenie co i jak. Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia.

Zielona Góra

Każdy może się pomylić. Mnie odsyłali od lekarza do lekarza przez 10 lat, a dopiero pani Doktor potrafiła wziąć wszystkie badania z tych lat, przeprowadzić nowe, zdiagnozować mnie i leczyć. Żaden lekarz nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi. Stokrotne dzięki i bardzo polecam.

Szpital Wojewódzki w Zielonej Górze Poradnie Przyszpitalne
ulica Zyty 26
65-046 Zielona Góra

Dr. Felisiak jest bardzo dobrym lekarzem zawdzieczam mu wiele jako jedyny powiedzial ze wszystko bedzie ok i tak jest inni lekarze juz mnie przekreslili a on dawal mi nadzieje i teraz jest wszystko ok.

Poradnia Nefrologiczna

Zielona Góra

Super lekarz.Bardzo miła i sympatyczna.
Odpowiada szczegółowo na każde pytanie.
Troszczy się o pacjenta i ma do nich szczególne podejście.
W razie problemu zdrowotnego zawsze mogę sie skontaktować telefonicznie.
Naprawdę lekarz godny polecenia i bardzo kompetentny.

Super lekarz.Bardzo miła i sympatyczna.
Odpowiada szczegółowo na każde pytanie.
Troszczy się o pacjenta i ma do nich szczególne podejście.
W razie problemu zdrowotnego zawsze mogę sie skontaktować telefonicznie.
Naprawdę lekarz godny polecenia i bardzo kompetentny.

Opinia dodana przez: Izabela

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
65-061 Zielona Góra

Ta kobieta nie powinna leczyć chorych,wykończyła już nie jedną osobę,ludzie wezmy się za nią by nie uśmiercała innych.Mój tato zmarł przez nią,mam ochotę założyć jej sprawę,niech jej pracodawca wie co ona umie i robi.Zlinczować ją to za mało,wiele osób się na nią skarży,nie jednej osobie zaszkodziła,wiecznie fałszywym i pogardzającym uśmiechem.Chyba ma za dużo kasy że tak wszystkich lekceważy.