Nefrolog W Okolicach Nowa Ruda

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Opinia dodana przez: Karolina

gabinet nefrologia
walbrzych
58-309 Wałbrzych

Bardzo sympatyczna.mila kompetentna Pani doktor,polecam szczerze:)takich lekarzy szukac ze swieca:)

Opinia dodana przez: izabela

Leśna 28 lok. 1
58-100 Świdnica

Polecam leczenie u tej Pani:)Pani doktor wzbudza zaufanie z zaangażowaniem podchodzi do leczenia pacjenta, poświęcając mu przy tym czas. Jest uprzejmą i kompetentną osobą.

ulica Klonowa 6a
58-306 Wałbrzych