Nefrolog

Salve
A.Struga 3
Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.

Opinia dodana przez: Jerzy
Nefrolog Wrocław dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Szczerze polecam !

Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Dializ MCD
Okrężna 34
Działdowo

Najlepszy w Polsce fachowiec od przetok i bardzo dobry nefrolog polecam wszystkim jego usługi Remigiusz z Nowego Miasta Lub.

Dworcowa 10
Kalisz

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani

Opinia dodana przez: jurek

Żmudzka 3 lok. 20
Bydgoszcz

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

świetny lekarz, bardzo mi pomógł. Polecam zdecydowanie!!!

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
Lublin

swietny lekarz. u pana doktora leczymy sie juz 5 lat.zawsze znajdzie dla nas czas,wytłumaczy i zawsze mozna do niego zadzwonic

Opinia dodana przez: ewa

Katedra i Klinika Nefrologii i Medycyny Transplantacyjnej Akademii Medycznej we Wrocławiu

Wrocław

Wybitny specjalista, nefrolog. Szczerze polecam. Zajmuje się chorym holistycznie. Co szczególnie ważne, poświęcił mi bardzo dużo czasu, aby dogłębnie poznać problem. Z pewnością skorzystam z jego konsultacji w przyszłości celem kontroli wyników i leczenia.

Opinia dodana przez: Maria

Kolmed
Bursztynowa 2

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

Bardzo miła,przyjazna i kompetentna Pani doktor Polecam.

lekarz Ewa Szafrańska

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.

Opinia dodana przez: Karolina

gabinet nefrologia
walbrzych
Wałbrzych

Bardzo sympatyczna.mila kompetentna Pani doktor,polecam szczerze:)takich lekarzy szukac ze swieca:)

Opinia dodana przez: izabela