Nefrolog W Okolicach Nowy Wiśnicz

dr Ewa Wieczorek-Surdacka

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Jestem pod wrażeniem po wizycie, niezwykle uprzejma Pani doktor. Bardzo miła i pomocna. Wielu lekarzy powinno z niej czerpać przykład! Widać że ma duże doświadczenie i że zna się na tym co robi. Szukałem informacji w internecie bo ze znajomymi nie chciałem o takich sprawach rozmawiać, więc popieram też i te poprzednie opinie. Bardzo dobry lekarz!

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 18 Gru o 19:00. Sprawdź inny.
Nefrolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

dr n. med. Adam Markiewicz

Diabetolog, Nefrolog

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam

Opinia dodana przez: Mat

lekarz Grzegorz Nawrotek

Nefrolog dziecięcy

Kraków

Dobry lekarz , polecam 👍!!!!!!!!!!!!!!!;;!!!!!!!!!!!!!!!!! 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

Opinia dodana przez: Daniel Januszewski

Monika Kraśnicka

Internista, Lekarz rodzinny

Szpital Uniwersytecki Kraków

Kraków

Wspaniała osoba, doskonała lekarka, ciapła, miła, kompetentna. Prowadziła mnie przez kilka lat podczas mojej choroby. Mam do Pani Doktor ogromne zaufanie. Polecam z całego serca wszystkim szukającym dobrego lekarza a przy tym serdecznego człowieka.

Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

dr n. med. Antoni Sydor

MEDICUS

Tarnów

Kompetentny, interesuje się pacjentem, wie co i jak leczyć i to jest godne polecenia!!!!

dr n. med. Katarzyna Janda

Kraków

Moim zdaniem najlepszy specjalista nefrolog w Krakowie. Trafiłam do niej 3 lata temu ze zwykłym białkomoczem, dzięki niej przeszłam szczegółową diagnostykę.

dr n. med. Ryszard August

Internista, Nefrolog

Nowy Sącz

Jeszcze tak życzliwego lekarza w swoim życiu nie spotkałam a mam już 48 lat. Perełka w dzisiejszych czasach.

dr n. med. Jerzy Kopeć

Katedra Nefrologii UJCM

Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.
Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat.

lek. med. Przemysław Włodek

Internista, Nefrolog

Scanmed Multimedis
Podgórska 36
Kraków

Ja jestem pacjentką w CenterMed i uważam, że to lekarz na najwyższym poziomie. Bardzo zaangażowany w pracę i pacjentem, widać, że leczenie to dla niego pasja i powołanie a nie tylko zawód.

Opinia dodana przez: Marta

lek. med. Katarzyna Jeleń

Nefrolog, Pediatra

ul. Strzelecka 2
Stare Miasto, Kraków

Kompetentny lekarz...super podejście do dzieci...każdy pacjent jest dla pani doktor bardzo ważny...dla każdego znajdzie czas i dokładnie wytłumaczy chorobe

Opinia dodana przez: Agnieszka