Wielkopolskie Nefrolog

NZOZ nad Matką i Dzieckiem

Poznań

Bardzo miła pani,uprzejma,wytłumaczy co i jak.Bardzo dobre podejście do dziecka.Serdecznie polecam tą panią doktor.

Opinia dodana przez: ania

Przychodnia.
Majkowska 13a
62-800 Kalisz

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

Poznań

Super Pani Dr! Bardzo dobre podejście do chorego, skrupulatnie bada, dobrze wysłuchuje płuca, oskrzela.

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Polecam tego lekarza. Nigdy nie musiałam długo czekać na wizytę. Jestem zadowolona. Dzieci też chętnie do niego chodzą i nie boją się.

Sporna 16 (Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka)
Poznań

Wspaniały lekarz.Bardzo miły człowiek z ogromem wiedzy. Z czystym sumienie naprawdę polecam na pewno zrobi wszystko by pomóc.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Doskonały człowiek. Pani doktor z powołania, która wkłada serce w to co robi. Polecam na 100% Szczerze mówiąc miałem wrażenie, że to się nie dzieje naprawdę. Ukłony dla Pani doktor

Opinia dodana przez: Grzegorz
Nefrolog Poznań prof. dr hab. n. med. Jacek Zachwieja

Nefromed
ul. Dąbrowskiego 75
Poznań

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, ...

Świetny lekarz i człowiek. Profesjonalista, a przy tym b.skromny i miły.
Lubiany przez dzieci i rodziców. Budzi zaufanie. Ogromna szkoda, że
polityka ochrony zdrowia i NFZ niszczy takich fachowców i ich ogromne
zaangażowanie w pracy.

Opinia dodana przez: zanzibar

Poznań

Zdecydowanie godna polecenia! Profesjonalizm w każdym calu, delikatna i czuła podczas badania. Polecam.

Opinia dodana przez: Lucyna

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co
robić samemu