Nefrolog W Okolicach Zduńska Wola

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Super doktor. Ladna sympatyczna ale kiedy potrzeba potrafi postawić do pionu.Bardzo konkretna i fachowa.Lecze się u niej juz kilka lat i kazde spotkanie z Nia to czysta przyjemnosc.

Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Bardzo dobry, wnikliwy lekarz.Polecam wszystkim.Jej wieloletni pacjent

Bardzo dobry, wnikliwy lekarz.Polecam wszystkim.Jej wieloletni pacjent

Łódź

Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Iwona

Sieradz

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bardzo sie
przejmuje każdymi objawami. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, bardzo sie
przejmuje każdymi objawami. Polecam.

Opinia dodana przez: Monika

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

Uprzejmy ,dbający o pacjenta jest dobrym lekarzem.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor jest najlepszą profesjonalistką jaką znam oprócz tego jest wspaniałym człowiekiem. W dzisiejszych czasach trudno spotkać takich ludzi jak Ona. Zdecydowanie polecam.

Łódź

Pani doktor jest super uratowała mnie z choroby

Pani doktor jest super uratowała mnie z choroby

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pełny profesjonalizm ze strony Pani Doktor, a przy tym dobry człowiek. U lekarza okazuje się, że także może być miło a nie oschle

Nefrolog Łódź dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Nefrolog, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości

Opinia dodana przez: ANONIM