Neonatolog W Okolicach Brzeg

im. A . FALKIEWICZA
pl. Grunwaldzki 6a/16
Wrocław

Z całego serca polecam Panią Doktor każdej rodzinie! Jest fantastycznym pediatrą, ale ma również mądre podejście do młodych mam, szczególnie takich, które - tak jak ja - mają skłonność do paniki o stan zdrowia dziecka. Dr Laskowska ma ogromną wiedzę, jest cierpliwa i wnikliwa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia!!

Reymonta 82b
Namysłów

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

P.doktor jest wspaniałym człowiekiem .

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Oławska 26
Strzelin

Rewelacyjny pediatra!!! Wszystko dokładnie wytłumaczy, skrupulatnie zbada małego pacjenta a na dodatek bardzo miła.

klinika ginekologii, położnictwa i neonatologii
dyrekcyjna 5/7
Wrocław

Wspaniały lekarz,mam pełne zaufanie,gorąco polecam!

Wspaniały lekarz,mam pełne zaufanie,gorąco polecam!

al. Niepodległości 72
Żórawina

wspaniała lekarka, zaufalam jej w 100%, wyleczyła mojego noworodka, trafila w 10!

Rubinowa 5
Nysa

Najbardziej godny polecenia pediatra! Konkrenty, fachowy i zawsze celnie stawiający diagnozy. Mój synek jest jego stałym pacjentem.

Nysa

Przede wszystkim - metody stosowane przez Pana Doktora działają! Cierpliwie odpowiada na pytania,tłumaczy dlaczego podejmuje taka,a nie inną metodę leczenia,dzięki czemu rozwiewa wszelkie wątpliwości,a tym samym uspokaja Rodzica. Świetnie podejście do Dzieci. Doskonały Specjalista,a tym samym przemiły i ciepły Człowiek! Odwiedzam z Córką wielu lekarzy z problemami skornymi - jedynie Pan Doktor wyciągnął Nas z tych tarapatow :-)

Opinia dodana przez: Kasia

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem.Świetny diagnosta.

Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem.Świetny diagnosta.

Ziemowita 1/9

Chwałkowice, Opole