Neonatolog W Okolicach Grabów Nad Prosną

Częstochowska 33
Wieluń

Bardzo sympatyczna Pani Doktor, spokojnie wszystko wytlumaczy, porozmawia, ma podejscie do dzieci, skuteczna w leczeniu i serdecznie polecam!

Ostrów Wielkopolski

Pan Krzytof Misiak jest ;czuły .delikatny ,konkretny..super pediatra ;)oby tak dalej;)

SZPITAL MATKI I DZIECKA im. Przemysława II
Toruńska 7
Kalisz

Człowiek dany dzieciom od Boga, żeby robił to czego On nie może. Uratował mojego synka, choć był w bardzo złym stanie. Uczciwy człowiek, bardzo emocjonalny, co niekiedy może zostać źle odebrane. Fantastyczna wiedza, podejście do dzieci. Każde dziecko jest dla niego wyjątkowe i jednakowo ważne. Całe życie będę Panu wdzięczna i Antoś niejednokrotnie o Panu usłyszy. Z całego serca dziękuję razem z Antosiem !

Opinia dodana przez: Angelina

Prosta 5
Ostrów Wielkopolski

Pani Doktor to świetny specjalista i człowiek, polecam wszystkim zaniepokojonym mamom.

lekarz Genowefa Szkudlarek

Lekarz rodzinny, Neonatolog

N.Z.O.Z. Zdrowie
Aleja Pokoju
Sieradz

Super Pani doktor, świetny fachowiec, miły człowiek, polecam wszystkim chorym i życzę każdemu takiego lekarza dla dziecka jak i dla rodziny.

al. Marcinkowskiego 9
Kępno

Pan Doktor to bardzo dobry pediatra, zdecydowanie najbardziej kompetentny w naszym rejonie. Podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z największą dbałością o szczegóły. Doskonale tłumaczy wszystko podczas wizyty. Zajmuje się naszym synkiem od urodzenia i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

dr n. med. Janusz Rataj

Neonatolog, Nefrolog

Podgórna 26
Pleszew

Bardzo pomogl nam, zgadzam sie z przedmowca, lekarz nie musi byc mily, musi byc kompetentny a w tym wypadku tak jest.