Plewiska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Gabinet logopedyczny
Plewiska
Poznań

Polecam. Synek z utęsknieniem wyczekuje kolejnego spotkania z panią Anetą, efekty są widoczne pomimo krótkiego czasu uczęszczania na terapię

Opinia dodana przez: Gosia

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
Poznań

Kochana, ciepla, cierpliwa i kompetentna Pani Doktor! Moja coreczka Pania Domtor uwielbia choc roznie reaguje na lekarzy:)

Opinia dodana przez: Patrycja
Dermatolog estetyczny Poznań lek. med. Krzysztof Łuksza

lek. med. Krzysztof Łuksza

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Biogenica Klinika Piękna
Plewiska, Grunwaldzka 519 B/C lok. 2
Poznań

Uważam że trafiłam do odpowiedniego lekarza, sporo czasu zajęła mi decyzja do kogo się udać, po rozmowie ze znajomymi i sprawdzeniu lekarza tu z opiniami zdecydowałam się na telefon i umówiłam się na wiztę. Na początku lekko nieśmiała, ale od razu klimat w placówce i obsługa mnie pozytywnie zaskoczyły. Sam lekarz również! Opisał co możemy zrobić, jaki czas nam to zajmie i wiedziałam ile i za co płacę. Jestem zadowolona, polecam Pana Krzysztofa jako dobrego specjalistę!

ulica Polna 33
Poznań

Szczerze polecam Panią Doktor! Bardzo mi pomogła przy moich dolegliwościach i już w trakcie 1 wizyty przedstawiła plan działania na najbliższe miesiące. Przepisana przez nią terapia od razu okazała się skuteczna, a wcześniej przez rok leczyłam sie u innych lekarzy bez powodzenia.. Bez problemu zgadzała się przyjąć mnie na dodatkową wizytę pomimo braku wolnych miejsc i zawsze znalazła chwilę, żeby porozmawiać czy pożartować :) Teraz jestem zdrowa, ale wiem, że w razie jakiś komplikacji zdrowotnych jest lekarz, który mi pomoże.

Opinia dodana przez: Luiza

klinika jawornicka
plewiska szkolna 155 / 2
Poznań

bardzo kompetentny,swietny fachowiec,krotki,profesjonalny,szybki i niedrogi.Personel na kierowanym przez Niego Oddziale bez zarzutu,jak w zegarku szwajc.,a do tego pielegniarki mlode i ladne.Gabinet profesora mily,przestronny,b.dobrze wyposazony/bez proszenia:cytologia,badanie piersi,usg,recepty bez oplat!.Polecam

NZOZ Twoja Przychodnia
ulica Blacharska 2