Nerwica

Pediatra, Psychiatra

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

doświadczony lekarz starej szkoły - pomimo lat praktyki nie podchodzi do pracy schematycznie. Słucha mnie i dzięki temu ustawia dobrze leki.

Opinia dodana przez: Jola
Psychoterapeuta Warszawa mgr Bartosz Samitowski

mgr Bartosz Samitowski

Psychoterapeuta, Psychoanalityk

Centrum Psychologiczne Homini
Lekarska 3 lok. 1
Śródmieście, Warszawa

Polecam tego specjalistę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie omówione i wyjaśnione wątpliwości. Duża wiedza i kompetencje. Godny polecenia!

Psycholog Warszawa mgr Sebastian Maciejewski

mgr Sebastian Maciejewski

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

super podejście do pacjenta, jestem w trakcie i wszystko przebiega bez zarzutu, widać efekty! jestem bardzo zadowolona! ;)

Wolny termin: jutro o 08:00. Sprawdź inny.
Psycholog Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Wolny termin: jutro o 13:00. Sprawdź inny.
Psycholog Wrocław dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

dr n. hum. Krystyna Węgłowska-Rzepa

Węgłowska-Rzepa Krystyna Psychoterapia Psychoedukacja Szkolenia SENS
Boczna 12/213
Krzyki, Wrocław

Polecam współpracę z Panią Doktor :) Przez otwartość i życzliwość w podejściu od pierwszego spotkania złapałam z nią kontakt, a dobre samopoczucie to podstawa do dalszej pracy. Pani Doktor prawdziwie interesuje się problemami pacjenta, jest empatyczna, cierpliwa, szczera. Świetny terapeuta i wielki człowiek :) Dziękuję!

Opinia dodana przez: Ewa
Wolny termin: jutro o 16:00. Sprawdź inny.
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Wolny termin: 23 Lis o 10:00. Sprawdź inny.
Psycholog Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Psycholog

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 24 Lis o 17:30. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Psychoterapeuta, Terapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech