Nerwica

Wolny termin: jutro o 17:30. Sprawdź inny.
Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Wolny termin: 26 Maj o 08:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Poznań mgr Joanna Rudowska

mgr Joanna Rudowska

Psychoterapeuta, Psycholog

Centrum Rozwoju i Terapii “Dla Ciebie”
ul. Sienkiewicza 22/17
60-818 Poznań

Świetny specjalista! Pani Joanna jest bardzo kompetentna a zarazem bardzo uprzejma. Możn zwrócić się z każdym problemem. Dziękuje

Opinia dodana przez: laven
Wolny termin: 28 Maj o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 29 Maj o 10:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Katowice mgr Katarzyna Bilnik-Barańska

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA
ul. Pułaskiego 19/3
Katowice

Pani Kasia jest super terapeutką :) Pomogła mi odzyskać wiarę w siebie, akceptację siebie i pomogła dotrzeć do pokładów radości jakie w sobie uwięziłem :) Dziękuję i bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Łukasz
Wolny termin: 29 Maj o 16:00. Sprawdź inny.
Psychoterapeuta Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psychoterapeuta, Psycholog dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena

Agnieszka Suwada Całus Prywatna Praktyka Psychologiczna
ul. Łukasiewicza 4/15
Oświęcim

Pani psycholog Agnieszka Suwada - Całus jest rzetelnym, zaangażowanym i skutecznym specjalistą. Wyróżnia się empatią, jest bardzo miła, a spotkania z nią to pełen profesjonalizm. Pomoże w najtrudniejszych problemach.

Opinia dodana przez: Ewa

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Polecam wizytę u Pani Doktor jeśli ktoś zmaga się z problemami. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowe pytania, trafna diagnoza i leczenie. Bardzo ciepła, sympatyczna i serdeczna osoba przy której bez większego problemu człowiek się otwiera .Czego chcieć więcej?

Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Izabela Nowak

Trener, Psychoterapeuta

Prywatny Gabinet Izabela Nowak Wieluń
Os. Armii Krajowej 16, I piętro
98-300 Wieluń

Pani Izabela jest niesamowicie ciepłą i wyrozumiałą osobą. Nigdy nie popędza, nie ocenia, jest bardzo neutralna. Nie bierze niczyjej strony, tylko patrzy na sytuację z boku. Nigdy nie narzuca swojego zdania. To pozwoliło mi dostrzec swoje błędy i wyznaczyć samej sobie kierunek, w którym chciałam iść. Współpraca z nią przyniosła mi ogromne efekty. Wszystkie cele, które sobie wyznaczyłam, zostały wykonane (zaznaczam, że było ich dość dużo). Nie osiągnęłabym tego bez pomocy Pani Izabeli, ponieważ to właśnie ona zmotywowała mnie do działania. Zawsze wie, co i jak powiedzieć, żeby zachęcić do refleksji i przemyśleń. Po każdym spotkaniu wychodziłam pełna energii i pewności siebie, żeby coś w sobie zmienić. Dzięki niej jestem teraz w najlepszym miejscu, w jakim tylko mogłam się znaleźć. Polecam wszystkim, którzy chcą skorzystać. 12/10.

Opinia dodana przez: Ewa

Dr Skrzycki pomógł mi wyjść z ciężkiej depresji. Teraz wreszcie umiem się cieszyć życiem za co dziękuje doktorowi.

Opinia dodana przez: Marta
Psychoterapeuta Kraków mgr Paweł Zaporowski

Krakowska Terapia Specjalistyczne Gabinety Psychoterapii i Rozwoju
Zbrojów 2
30-042 Krowodrza, Kraków

Zmagam się z depresją od kilku lat. Właściwie to leki przestały już działać. Pan Paweł bardzo mi pomógł zrozumieć i wiele zmienić w moim życiu. Dalej uczęszczam do P. Pawła na terapię i widzę zmiany w swoim życiu i czuję siłę by dokonać kolejnych. Jestem mu wdzięczna za pomoc i wiem że przed nami jeszcze troszkę pracy. Polecam pomoc Pana Pawła wszystkim którzy nie radzą sobie ze swoimi problemami.

Opinia dodana przez: Monika