Neurochirurg W Okolicach Brześć Kujawski

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Od wielu lat korzystam z opieki medycznej tego lekarza. Ma ogromną wiedzę i praktykę, jest sympatyczny i wykazuje duży stopień empatii. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin Zaranek

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Właśnie wrócił am z 34 letnia córka od dr.Jana.Jest to cichutki sympatyczny i ciepły człowiek.Pojechalismy z.opinia lekarzy z Płocka.Było podejrzenie o tętniaka i torbiel szyszynki.Dr.wysłuchał odczytał płyty i szczegółowo wyjaśnił.Dodam.Ze dr przyjął nas na oddziale a w 100%nie musiał.Wracalysmy do Płocka usmiechniete i zsercem nadziei ze nic takiego siesię nie dzieje.Niech Płock się wstydzi ze nie ma ani jednego takiego lekarza neurologa z sercem na dłoni dla.pacjenta.Nigdy się nie spotkalam nigdy i nigdzie aby lekarz w każdej sekundzie miał czas dla pacjenta.Nawet lepszy niżeli W filmie "Na Dobre i Źle".Pole am nawet czekać na długi termin.

Opinia dodana przez: Bozena

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna

św. Katarzyny 7
Stare Miasto, Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.

Opinia dodana przez: Iwona

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

Trafiłem do dr Marcina Tafelskiego z bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Pan Doktor bardzo szybko postawił trafną djagnozę i skierował mnie na operację. Następnego dnia po operacji mogłem juz chodzić. Moje życie wróciło do normy. Mogę się nim znów cieszyc. Pan Doktor to najwyższej klasy neurochirurg,a przy tym bardzo skromny człowiek. Specialista ogromnego serca i bezinteresownej troski o pacientów. Zawsze ciepły,cierpliwy i wyrozumiały,dający chorym nadzieję która jest poparta Jego praktyką lekarską. To lekarz z powołania wykonujący swój zawód z wielką pasją i miłością. Czlowiek o bardzo wielkim sercu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jestem bardzo wdzięczny.

Reja 13
Włocławek

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Opinia dodana przez: MAREK

al. Wojska Polskiego 20
64-920 Piła

Doktor Tomasz wreszcie mnie prawidłowo zdiagnozował. 5 lat błąkania się po szpitalach i poradniach w całej Polsce. Dobrze, że wreszcie natrafiłam na tego wspaniałego lekarza, bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymałabym z takim okropnym bólem. Jedna wizyta i pobyt na oddziale, badania i diagnoza. Teraz leczenie i mam nadzieję że będzie lepiej, bo tak jak teraz, to nie da się żyć. Dziękuję Doktorze.

Opinia dodana przez: Gosia