Neurochirurg W Okolicach Bytom Odrzański

słoneczna
Lubin

Najlepszy lekarz z prawdziwego zdarzenia.Sprawia,że poważny zabieg staje się niczym strasznym.Ogromny szacunek i dozgonna wdzięczność.

Opinia dodana przez: katarzyna

Al. Wojska Polskiego 70C
Zielona Góra

Wspaniały lekarz specjalista neurologii, uratował życie mojej córce. Lekarz z powołania, bardzo kompetentny i empatyczny. Jestem bardzo wdzięczna, że moja córka trafiła na takiego lekarza. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Adrianna

102 A
Janczewo

Bardzo fajny lekarz, uprzejmy, kompetentny. Dzięki niemu moja mama już nie cierpi, operował jej kręgosłup. Polecam!!!

ośedle śląskie
Raculka, Zielona Góra

Doktor operował mnie 3 lata temu . Pacjent 18 letni , kręgosłup szyjny C2/C3 złamany , stluczony rdzeń , niedowład konczyny gornej lewej i prawej dolnej , po wypadku samochodowym . Lekarze dawali marne szanse na pełen powrót do zdrowia . Po pół roku nie miałem już żadnych skutków ubocznych . Wróciłem w pełni do zdrowia . Kręgosłup działa jak nowy , a po operacji na szyji ani śladu . Doktor pozszywał lepiej niż krawcowa . Każda konsultacja przez 2 lata po operacji wzorowa , podejście na najwyższym poziomie . Zawsze dokladna odpowiedz na kazde pytanie . Polecam w 200 % .

Szpital Wojewódzki Zielona Góra

None

witam jak mam sie dostac do tego lekarza slyszalam ze jest bardzo dobry a potrzebuje pilnej konsultacju a przyjmuje on na NFZ czy prywatnie

Opinia dodana przez: anita

pl. Pocztowy 16 (Mediko)
Zielona Góra

Po pierwszej wizycie poczułam ze ktoś mi ufa i wierzy w mój ból, już 3 lata chodze po lekarzach i nikt nie umie mi pomoc ani nie chce się zainteresować. pierwszy raz od tak długiego czasu poczułam zainteresowanie

Opinia dodana przez: Zadowolona

Maciej Pilarczyk

Neurochirurg, Traumatolog

Zielona Góra

super lekarz fachowa diagnoza spokojnie podchodzi do pacjenta poświęca dużo czasu jestem bardzo zadowolona polecam

Witosa 18 lok. 2
Nowa Sól

Witam. Chciałbym podziękować za przeprowadzoną operację kręgosłupa dnia 01.12.17r.w szpitalu w Nowej Soli . Moim operatorem był Pan doktor Marcin Naumowicz. Jest to specjalista , którego mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowiec jakich naprawdę można rzadko spotkać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i opiekę medyczną. Ireneusz Jurga.

Opinia dodana przez: Ireneusz Jurga

al. Niepodległości 1 (Aldemed)
Zielona Góra

Z pewnością jest specjalistą wysokiej klasy, zna swoją wartość i stąd pewnie sprawia wrażenie zarozumiałego. Niemniej jednak uprzejmy dla pacjentów, bardzo konkretny, nie lubi zbyt dużo gadać. Szybka diagnoza, szybkie działanie, bez specjalnego rozczulania się. Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pana doktora i polecam innym cierpiącym.

al. Niepodległości 1 (Aldemed)
Zielona Góra

swietny lekarz,polecam oddzial neurochirurgi w Nowe Soli ktorym kieruje.opieka medyczna na wysokim poziomie.