Neurochirurg W Okolicach Dobrzyń Nad Wisłą

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Roth Medica
Niecała 1/5
Poznań

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Właśnie wrócił am z 34 letnia córka od dr.Jana.Jest to cichutki sympatyczny i ciepły człowiek.Pojechalismy z.opinia lekarzy z Płocka.Było podejrzenie o tętniaka i torbiel szyszynki.Dr.wysłuchał odczytał płyty i szczegółowo wyjaśnił.Dodam.Ze dr przyjął nas na oddziale a w 100%nie musiał.Wracalysmy do Płocka usmiechniete i zsercem nadziei ze nic takiego siesię nie dzieje.Niech Płock się wstydzi ze nie ma ani jednego takiego lekarza neurologa z sercem na dłoni dla.pacjenta.Nigdy się nie spotkalam nigdy i nigdzie aby lekarz w każdej sekundzie miał czas dla pacjenta.Nawet lepszy niżeli W filmie "Na Dobre i Źle".Pole am nawet czekać na długi termin.

Opinia dodana przez: Bozena

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy,
U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą .
Pragnę podziękować również Panu Ordynatorowi za codzienną autentyczną troskę , jakiej doświadczają chorzy na Oddziale Neurotraumatologicznym,
W ogóle cały personel jest super, ale mój dr Rzeczkowski jest wyjątkowy,
Dziękuję!!!

Opinia dodana przez: Bożena

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna

Wspaniały specjalista. Polecam wszystkim z poważnymi problemami neurochirurgicznymi.

Reja 13
Włocławek

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Opinia dodana przez: MAREK

Matopat
ul. Storczykowa 8/10
Wrzosy, Toruń

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!