Neurochirurg Gdańsk

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

Pan dr Tomasz Szmuda jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Matusiak

Opinia dodana przez: Krzysztof

80-152 Gdańsk

Bardzo dobry, miły i ciepły lekarz. Wykazuje zainteresowanie pacjentem i rzeczowo podchodzi do problemu. Wysokiej klasy specjalista, który trafną diagnozą i w profesjonalny sposób podjął się leczenia operacyjnego. Zespół towarzyszący przy operacji przemiłe i bardzo serdeczne - Pani Andżelika i Pani Kasia dodawały otuchy i nadziei w trakcie operacji co było dla mnie ogromną ulgą. Nie sposób wyrazić wdzięczności. Każdemu, kto znajdzie się na tym oddziale życzę takiej opieki lekarskiej. Z całego serca dziękuję, mimo że pobyt w szpitalu krótki to wdzięczna jestem za każde słowo i gest. Małgorzata Markowska - pacientka

Opinia dodana przez: Małgorzata Markowska

80-152 Gdańsk

Wielkie uznanie dla Pana Profesora!.Kompetentny, szczegółowy, dokładny i profesjonalny. A przy tym bardzo dobry człowiek,który daje wsparcie w kryzysowych sytuacjach. Uratował mnie przed paraliżem kończyn i niewidzeniem. Miałam guza mózgu. Przychodził do mnie na salę pooperacyjną, dodawał otuchy głaszcząc mnie po głowie i mówiąc, że będzie dobrze :). Wspaniały człowiek!. Bardzo ludzki, wczuwający się zawsze w sytuacje pacjenta. Odpowiadający szczegółowo na wszystkie pytania. Ma równiez ogromne poczucie humoru :), za co tez Go cenie bo potrafił zawsze rozweselić. Dla mnie to najlepszy specjalista w Polsce!!!!. Polecam Profesora z całym szacunkiem. Dziękuję z całego serca za wszystko Panie Profesorze.
Agnieszka Ostrów Wlkp.

80-152 Gdańsk

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia.
Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Świetny lekarz, dokładnie tłumaczy, miły, jest godny polecenia.
Miałam operację 5 lipca 2017, jestem pełna podziwu dla Pana doktora.

Opinia dodana przez: Małgorzata

Gdańsk

Od pierwszej wizyty Pan Doktor wzbudził we mnie swoje zaufanie. Pierwsza wizyta była krótka ale rzeczowa. Doktor Stempniewicz poprowadził moją operację, która polegała na usunięciu masywnej przepukliny kręgosłupa. Jestem ogromnie wdzięczna! Polecam. Wspaniały lekarz i człowiek.

Opinia dodana przez: Karolina

80-152 Gdańsk

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,a przede wszystkim pełne skupienie przed przystąpieniem do operacji.
Kilaka lat minęło od operacji, którą dr W. Liczbik przeprowadził ,za co jemu oraz wszystkim zaangażowanym w moje leczenie DZIĘKUJĘ ///////
Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam serdecznie.

Opinia dodana przez: bogdan

Partyzantów 49b
Gdańsk

Troche mało mówny ale zna sie na rzeczy jestem 3 lata po operacji i sobie chwalę żadnych nawrotow choroby

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Błyskawiczna pomoc Pana doktora. Ze względu na poważny uraz, operacja już kilka dni po zgłoszeniu się. Ból był ogromny, ulga tak samo- ogromna :). Konkretnie, rzeczowo, a co najważniejsze skutecznie. Polecam zdecydowanie.

Opinia dodana przez: Sebastian

Dwie operacje na odcinku szyjnym,stabilizacja przezskórna na czterech poziomach odcinka lędźwiowego,jestem ponad pół roku po tym ostatnim zabiegu,czuję się dobrze teraz czas na sanatorium i rozważną rehabilitację.Pan profesor to bardzo konkretny i zdecydowany fachowiec,robi swoje i nie rozpieszcza,a mobilizuje do ostrożnej pracy nad moim powrotem do sprawności.Dziękuję

Opinia dodana przez: Krzysztof

NSZOZ Ewa Stefanowicz-Kujawa
Kowalska 5/1
80-846 Gdańsk

Miałam upiorne bóle kregosłupa. Trafiłam do niego już z kompletem badań, po wielu miesiącach leczenia. Wizyta trwała z 5 minut obejrzał zdjęcia i płytkę i stwierdził, że prawdopodobnie to nowotwór, bo jeden krąg jest pusty w środku. Po tygodniu już miałam zrobioną cementoplastykę w PCT, po miesiącu wynik : komórek nowotworowych nie stwierdzono. Od tego czasu zero bólu i zero problemu. Mało sympatyczny, mało empatyczny ale konkretny i rzeczowy. Ceni swój a przy okazji pacjentów czas. Polecam.