Kamieniec

LaserMed
ul. Jana Kilińskiego 5A
34-400 Nowy Targ

Najlepszy specjalista w swoim fachu, lekarz-ideał, myślałem, że już takich ludzi w służbie zdrowia nie ma. Jestem ogromnie wdzięczny za złożenie mnogiego złamania nogi mojej córki. 100procent zaufania i szacunek za wiedzę i fach. Dziekuje.

Opinia dodana przez: Rafał

34-500 Zakopane

wspaniały lekarz, pełny profesjonalizm, troskliwie się mną zajął w czasie leczenia ; dziękuje za opiekę p.doktorze wdzięczna pacjentka Danuta C.

Opinia dodana przez: danuta

34-500 Zakopane

Bardzo dobry i rzeczowy lekarz,wyjaśnia wszelkie wątpliwości,bardzo uprzejmy z dużym doświadczeniem.Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

34-500 Zakopane

Bezpośredni i uprzejmy wobec pacjenta. Świetny fachowiec, stawiający trafne diagnozy bez niedomówień. Godny polecenia.

Opinia dodana przez: stanisław

34-500 Zakopane

Przychodząc do tego lekarza, można uzyskać profesjonalną diagnozę, a później odpowiednie porady, wskazówki do leczenia. Lekarz potrafi też właściwie ustawić proces leczenia, określić plan zabiegów, proponuje odpowiednie ćwiczenia. Wszystko racjonalnie i w miłej atmosferze. Szybko zyskuje zaufanie i nie trzeba już szukać innych lekarzy do wykonania zabiegów. Polecam szczególnie!

Opinia dodana przez: Piotr

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny dla Dzieci Kamieniec - Zbrosławice
ulica Polna 2
42-674 Kamieniec

To lekarka,której zależy na zdrowiu swoich pacjentów.Leczyła moje córki i to zawsze z z dobrym efektem.

Opinia dodana przez: Joanna

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Pani doktor bardzo miła,przyjazna,dokladna ,interesuje sie pacjentem rowniez w szpitalu.Gabinet nowoczesny,tak samo sprzet :-)

Opinia dodana przez: Kasia

34-500 Zakopane

Swietny lekarz. Rzeczowy i konkretny. Moje problem wysluchane i zrozumiane. Pani Dr dała mi wielka nadzieję,że jest Bardzo zrozumiała co do mojej sprawy z Dziećźmi i zabawy w kłamstwa pani Szymborskiej,niestety dużo Rodzin potem ma nieprzyjemnosci z takich Oskarżeń nieportwierdzonych a Pani Doktor daje nam i mi Dzieciom nowe życie. Naleza sie jej wyrazy uznania. Wszystkie negatywne opinie moga jedynie wynikac z ulomnego systemu opieki zdrowotnej w naszym kraju,jak ta Pani z GOPS,Co wyniki można przeczytac na Internecie,a Pani Doktor nie Okłamie NIKT ....

Opinia dodana przez: Christof Henrykowski

34-500 Zakopane

bardzo uprzejmna, kompetentna lekarka, mojej babci uratowala zycie, zdecydowanie pozytywna ocena

Mickiewicza 36
81-379 Gdynia

katastrofa - jak najdalej od niego !!! Odradzam nie wiem jakim cudem jest lekarzem!! wypisuje błedne leki jest brudasem nie zakłada rekawiczek do badania gardła, prosiłam aby wykonał mi wyciskanie z migdałkow grudki ropy to powiedział ze czemu nie usunełam ich 30 lat temu, to jest konowal a nie lekarz do świn sie nadaje do chlewa znim nie polecam nikomu takiego debila bardzo niesympatyczny

Opinia dodana przez: iwona