Neurochirurg W Okolicach Kowalewo Pomorskie

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
Toruń

Od wielu lat korzystam z opieki medycznej tego lekarza. Ma ogromną wiedzę i praktykę, jest sympatyczny i wykazuje duży stopień empatii. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin Zaranek

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
Grudziądz

Bardzo dobry lekarz szybka diagnoza męża i operacja .Szkoda że personel pielęgniarski na oddziele neurochirurgi pozostawia wiele do życenia .

Opinia dodana przez: wioletta

Bydgoszcz

byłem przez niego operowany potrzebuję znowu jego pomocy ale nie mogę go odnaleść a ja przeprowadziłem się do wrocławia POMOCY

Opinia dodana przez: rysiek

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna

św. Katarzyny 7
Stare Miasto, Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.

Opinia dodana przez: Iwona

Szpital Miejski
Batorego 17
Toruń

Trafiłem do dr Marcina Tafelskiego z bólem kręgosłupa, który uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Pan Doktor bardzo szybko postawił trafną djagnozę i skierował mnie na operację. Następnego dnia po operacji mogłem juz chodzić. Moje życie wróciło do normy. Mogę się nim znów cieszyc. Pan Doktor to najwyższej klasy neurochirurg,a przy tym bardzo skromny człowiek. Specialista ogromnego serca i bezinteresownej troski o pacientów. Zawsze ciepły,cierpliwy i wyrozumiały,dający chorym nadzieję która jest poparta Jego praktyką lekarską. To lekarz z powołania wykonujący swój zawód z wielką pasją i miłością. Czlowiek o bardzo wielkim sercu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jestem bardzo wdzięczny.

al. Wojska Polskiego 20
Piła

Doktor Tomasz wreszcie mnie prawidłowo zdiagnozował. 5 lat błąkania się po szpitalach i poradniach w całej Polsce. Dobrze, że wreszcie natrafiłam na tego wspaniałego lekarza, bo nie wiem jak długo jeszcze wytrzymałabym z takim okropnym bólem. Jedna wizyta i pobyt na oddziale, badania i diagnoza. Teraz leczenie i mam nadzieję że będzie lepiej, bo tak jak teraz, to nie da się żyć. Dziękuję Doktorze.

Opinia dodana przez: Gosia

Matopat
ul. Storczykowa 8/10
Wrzosy, Toruń

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

szpital Biziela

Bydgoszcz

Ja jestem 3m-ce po oreracji,przeprowadzonej przed dr.Stryczyńskiego.Walczyłam ROK z mega bólami pleców.Na szczęście również natrafiłam na Doktora,który zlecił rezonans i zaraz po wizycie u Niego z wynikiem po tygodniu byłam "naprawiona".JESZCZE RAZ SERDECZNIE DZIĘKUJĘ DOKTORZE.Będę polecać każdemu,jeśli neurochirurg to tylko Pan Doktorze-Hanna Nowak-Stańczak