Filtruj terminy

Lekarze Neurochirurg Kraków

lekarz Włodzimierz Mnich

Praktyka Lekarska Neurochirurg
Kraków

Każdy pacjent próbuje się nie bać przed operacją, stara się mieć nadzieję, czuć się bezpiecznie i trafić w ręce profesjonalisty z powołania… Przy Lekarzu Mnichu nic nie próbowałam, ja to czułam bez wysiłku… Niesamowita troska, spokój, uśmiech, czas, ciepło bijące od Doktora i ta skromność…Niesamowity Człowiek… Kolejna udana operacja kręgosłupa pod cudownymi rękami doktora Mnicha… Panie Doktorze dziękuję !!!! Gratuluję też personelu, byłam już na wielu oddziałach, ale ten cechuje ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jarosław Polak

31-501 Kraków

Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację stabilizacji kręgosłupa. Pan doktor jest nadzwyczaj kompetentnym i godnym zaufania specjalistą, a przy tym człowiekiem, który całą swoją uwagę poświęca pacjentowi. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Halina

dr hab. n. med. Ryszard Czepko

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Wspaniały człowiek, lekarz, specjalista dr hab. n. med. Ryszard Czepko ma ogromna wiedzę, a przede wszystkim empatię i zrozumienie dla pacjenta. Do końca życia będę wdzięczna, że spotkałam tak wybitnego fachowca. Bardzo dziękuje Panie Profesorze za przeprowadzoną operację u mojego taty. Katarzyna Werbiłowicz
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Luberda

31-501 Kraków

Przemiły, uprzejmy fachowiec, cierpliwy godny polecenia. Jaki świat byłby piękny gdyby wszyscy lekarze byli podobnego usposobienia ;-)
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Dawid Sobański

Małopolskie Centrum Krioterapii Wodka, Babraj
Wrocławska 1-3
30-901 Kraków

LEKARZ GODNY POLECENIA,PAN DOKTOR SAM OSOBIŚCIE MNIE OPEROWAŁ,WSZYSTKO POSZŁO DOBRZE I JUZ NIE NARZEKAM NA KRĘGOSŁUP.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Mariusz Banach

Szpital św. Rafała
Adama Bochenka 12
30-693 Kraków

Pozdrawiam Panie Mariuszu. 2 operacje tętniak mózgu + 2 DSA naczyń mózgowych i jak widać żyję i obsługuję komputer. Nikomu nie życzę potrzeby poznania dr Banacha ale w razie czego "jak w dym"
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Marek Moskała

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NEUROPEDICA
Przykopy 13
30-612 Kraków

Byłem leczony w Klinice neurotraumatologii w Krakowie ul.Botaniczna w grudniu 1992 roku.Kierownikiem Kliniki był Prof. Igor Gościński a pracownikami byli Marek Moskała i Stanisław Kwiatkowski wspaniali lekarze i ludzie.Niech potwierdzenim tych słów bedą uzyskane tytuły naukowe i zajmowane stanowiska przez przez wymienionych lekarzy.Polecam w pełnym przekonaniu o ich wiedzy i kunszcie.

lekarz Krzysztof Stachura

31-501 Kraków

Najlepszy....goraco polecam....dziekuje Docentowi za wszystko...skromno i bardzo oddany pacjentowi.....wyjatkowy, no coz dla mnie GENIUSZ...
Opinia dodana przez: E

dr n. med. Witold Libionka

ul. Niezapominajek 1E/4
30-239 Kraków

Aniol nie czlowiek. podjal sie operacji, ktorej cala Polska odmowila. dzieki niemu zyje i mam sie cudownie!!!
Opinia dodana przez: M

dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Św. Rafała
Kraków

Wspaniały lekarz z wielkim darem….potrafi słuchać pacjenta, wytłumaczyć problem i postawić na nogi. Jestem po operacji w grudniu 2022 roku kręgosłupa szyjnego c6/c7. Wszystko było zgodnie z tym co powiedział Doktor Chrzanowski. Trzeba słuchać i dostosować się do zaleceń, a wszystko będzie super. To jest wielki człowiek, którego talent medyczny sprawia, że człowiek żyje bez bólu. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Marek Pyrich

Oddział Kliniczny Neurologii
Botaniczna 3
31-503 Kraków

Tak trzymać Doktorze. Człowiek jest też człowiekiem a pacjentem jest każdy z nas.Powiedział Pan kiedyś, że lekarze są po to żeby leczyć. Tak , murarze żeby budować mieszkania a piekarze żebyśmy mieli co jeść. Tak trzymać Doktorze.J
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Ortopeda
                                       dr n. med. Zdzisław Kawecki

dr n. med. Zdzisław Kawecki

Ortopeda, Neurochirurg

31-271 Kraków

Dr. Kawecki to Anioł a nie człowiek. Jako jedyny spośród wielu specjalistów postawił trafną diagnozę szybko zareagował i zaopiekował się procesem leczenia mojego synka. Jest bardzo konkretny, dokładny i ma poczucie humoru. Polecam z całego serca wszystkim i dziękuję Panu lekarzowi za profesjonalizm, za okazane serce i za pomoc. Mama Kacperka
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Neurochirurg
                                       prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

31-271 Kraków

Chodź Pan profesor bardzo miły i przyjacielski w stosunku do dzieci mam do niego żal bo zlekcewazyl chorobę syna. Byliśmy u niego prywatnie w klinice i wszystko było ok wszystko wytłumaczył i obiecał że jeśli zajdzie taka potrzeba to zrobimy synowi rezonans w szpitalu. Niestety na badaniu usg wszystko się skończyło pan profesor po obejrzeniu zdjęć stwierdził że mój syn jest zdrowy i nie wymaga innych badań jednakże nie dawało ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Paweł Łopatka

Neurochirurg, Traumatolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym. Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014. Ponieważ jeszcze coś małego pozostało był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji. dziekuję, bardzo dziekuję.
Opinia dodana przez: krystyna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Traumatolog
                                       lek. med. Paweł Radło

lek. med. Paweł Radło

Traumatolog, Ortopeda

31-271 Kraków

Pan dr wykonał u mnie zabieg stabilizacji kręgosłupa lędźwiowego. To pierwszy lekarz po wielu latach leczenia, który wzbudził moje zaufanie. Człowiek, od którego bije spokój, wysoka kultura osobista a przede wszystkim empatia. Na pierwszej wizycie zostałam wysłuchana, przebadana, otrzymałam konkretną i prawidłową diagnozę oraz skierowanie na operacje z NFZ. Pomyślałam: ten człowiek naprawdę chce mi pomóc... W celu złagodzenia bólu Pan dr zaproponował mi blokadę, która okazała się zbawienna w ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr Wieslaw Strohm

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Pan dr Strohm to specjalista najwyższej klasy. Cechuje go ogromna wiedza i profesjonalizm. Duży szacunek, Panie Doktorze. Dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Rafał Morga

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Niestety, niezbyt pochlebne opinie są prawdą. Podejście do pacjenta co najmniej nonszlanckie. Zero empatii. Nie wiem jak z kompetencjami bo będę konsultować się jeszcze z innym specjalistą ale kontakt z pacjentem - skandaliczny.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Marek Betlej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIMED
aleja Słowackiego 46
30-018 Kraków

Ani diagnozy nie otrzymałem,ani leczenia ,ani rehabilitacji . Z łaska skierowanie na rezonans porównawczy na który termin nie potrzebny .Wyśmiewanie z bólu i cierpienia pacjenta. Odradzam kategorycznie

lekarz Sławomir Dyszkiewicz

ul. Chmieleniec 8/41