Leszno Neurochirurg

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Słowiańska 20/2
Leszno

Bardzo dobry specjalista, poza tym ma wspaniałe podejście do pacjenta, poświęca mu czas, odpowiada na wszystkie pytania dotyczące choroby. A przy tym jest bardzo kulturalny i sympatyczny.

Opinia dodana przez: Gosia

Leszno

Polecam,bardzo dobry w dziedzinie medycyny estetycznej.Perfekcyjne wypelnienie bruzd nosowo-wargowych.Jestem zadowolona,Mysle,ze najlepszy w tej dziedzinie w Lesznie.

Opinia dodana przez: Dora

chrobrego
Leszno

Witam. Chciałbym podziękować za przeprowadzoną operację kręgosłupa dnia 01.12.17r.w szpitalu w Nowej Soli . Moim operatorem był Pan doktor Marcin Naumowicz. Jest to specjalista , którego mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowiec jakich naprawdę można rzadko spotkać. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc i opiekę medyczną. Ireneusz Jurga.

Opinia dodana przez: Ireneusz Jurga