mielec neurochirurg

dr n. med. Sylwia Śliwonik

Neurochirurg

oddział neurochirurgia

Mielec

Pani doktor SYLWIA Śliwonik jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem neurochirurgiem.Podchodzi do sprawy profesjonalnie,skromna i życzliwa,posiadająca ;Dar od Boga;w uzdrawianiu operacyjnym, pomocna w doradzie i podjęciu decyzji w cierpieniu i znoszeniu bólu nie do wytrzymania ,jakim jest rwa kulszowa i inne dolegliwości na kręgosłupie.Byłem operowany w styczniu 2012r.przez panią dr Sylwie Śliwonik i przez ordynatora dr. Pokrywke w Mielcu.
Polecam z całego serca p. doktor wszystkim cierpiącym,na podobne dolegliwości i inne ,;złota rączka;-dziś mało takich lekarzy z prawdziwym poświęceniem dla pacjenta ,w bólu i cierpieniu.Pani Doktor wielkie Dzięki za wszystko wdzięczny pacjent Janek

lekarz Mateusz Sumara

Neurochirurg

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego

Mielec

Bardzo dobry lekarz, miły i życzliwy z bardzo dużą wiedzą i trafną diagnozą. Gorąco polecam tego lekarza

Opinia dodana przez: Paweł