Neurochirurg W Okolicach Nowa Ruda

NZOZ "Chira-Med"
Lubelska 1
Wałbrzych

To jest najlepszy człowiek w śród lekarzy jaki morze być .Mogę powiedzieć,teraz że uratował mi życie

Opinia dodana przez: Helena

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska Łatka DM
1-Maja 9/45
Chwałkowice, Opole

Do wystawienia opinii temu lekarzowi, zmusiły mnie niektóre krzywdzące opinie na jego temat. Jestem pacjentką dr Łątki, pierwszy raz byłam u niego w prywatnym gabinecie, doktor skrupulatnie przejrzał moje wyniki, postawił diagnozę i powiedział o sposobie leczenia, na koniec wizyty to ja zapytałam ile płacę i o dziwo (co nie zdarza się innym lekarzom) dostałam paragon. Pozostałe wizyty u doktora odbywały się już w szpitalu na konsultacjach ordynatorskich za darmo. Bardzo polecam dr Łątkę jest jednym z czołowych specjalistów w naszym kraju.

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
Jelenia Góra

Nie polecam. Gubi skierowanie do szpitala na zabieg. Kłamie. Wzbudza w pierwszym monecie zaufanie które jest zgubne dla pacjenta. Przez nieetyczne postępowanie tego lekarza o mało nie zostałam kaleką. Trzeba uważać na stawiane obietnice.
Pacjenta ze złamanym kręgosłupem któremu grozi przerwanie rdzenia kręgowego zapisuje na operacje na 2019 rok.
Stefania

Opinia dodana przez: Stefania