Opole Neurochirurg

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Chwałkowice, Opole

wykazal sie wiedza iprofesjonalizmem , wykonal zabieg przezskornej nukloplastyki po zabiegu zdolnosc ruchowa wraca w 95 procentach . jestesmy mu bardzo wdzieczni i goraco dr. polecamy .mrm

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

45-418 Opole

DZIEKI PANU DOK PAWLOWI KICIE ,,,,,, Zaczęło się dla mnie nowe życie ,,,, latami cierpiałam katusze, od pieciu lat nie odczuwa już bólu pomyślny przebieg operacji ,,,,,,,,neurostymulator rdzeniowy przeciwbolowy wszczepiony w rdzen kregoslupa odmienil moje zycie Dzięki Niemu jestem zdrowa, chodzę, widzę, mogę normalnie żyć. PAN DOK PAWEL KITA TO ,,,świetny lekarz, doskonały specjalista, przy tym przemiły człowiek. Bardzo mily lekarz, poswieca duzo uwagi pacjentom, ,,,jest spokojny, opanowany rzeczowy. jest bardzo odpowiedzialnym specjalista . Ciesze sie ze jest moim lekarzem prowadzacym. DZIEKUJE B.SALWINSKA

Opinia dodana przez: NOGUMILA

45-006 Opole

ten lekarz jest aniołem w ludzkiej skórze uratował życie naszemu dziecku po bardzo poważnym wypadku będziemy Mu za to wdzięczni do końca życia -rodzice Natalki

Wojewódzkie Centrum Medyczne w Opolu

45-418 Opole

Wspaniały i mądry człowiek.
Super lekarz i wysokiej klasy specjalista.
Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie.
Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych.
Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Wspaniały i mądry człowiek.
Super lekarz i wysokiej klasy specjalista.
Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych.
Dziękuję serdecznie i polecam innym.5

Opinia dodana przez: Małgorzata

Armii Krajowej 16a lok. 2
45-071 Chwałkowice, Opole

Godny polecenia profesjonalista.Od 2005 roku jestem pod opieką Pana Tomasza,"naprawiał" mnie już 4 razy.Jeśli będzie potrzeba następnego zabiegu....polecam

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Zdecydowanie polecam Pana doktora, jestem pond rok od operacji dyskopatii. Decyzja co do podjęcia operacji była trudna i przyniosła mi wiele strasu. Dzięki kompetencjom Pana wróciłam do normalnego funkcjonowania, jestem bardzo wdzięczna i z całą pewnością polecam Pana doktora.

Opinia dodana przez: Milena

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Lekarska Łatka DM
1-Maja 9/45
45-048 Chwałkowice, Opole

Do wystawienia opinii temu lekarzowi, zmusiły mnie niektóre krzywdzące opinie na jego temat. Jestem pacjentką dr Łątki, pierwszy raz byłam u niego w prywatnym gabinecie, doktor skrupulatnie przejrzał moje wyniki, postawił diagnozę i powiedział o sposobie leczenia, na koniec wizyty to ja zapytałam ile płacę i o dziwo (co nie zdarza się innym lekarzom) dostałam paragon. Pozostałe wizyty u doktora odbywały się już w szpitalu na konsultacjach ordynatorskich za darmo. Bardzo polecam dr Łątkę jest jednym z czołowych specjalistów w naszym kraju.

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne
ulica Witosa 26