Pomorskie Neurochirurg

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

W imieniu swoim i mojej mamy (pacjentki) bardzo serdecznie dziękujemy pani doktorowi Marcinowi Birskiemu za profesjonalne przeprowadzenie operacji wstawienia zastawki w głowie, dzięki któremu moja mama może nadal cieszyć się samodzielnością i normalnie (jak na swój wiek, 86 lat ) funkcjonować. Przede wszystkim chcemy podziękować za życzliwe podejście do pacjenta, okazane zrozumienie i nadzieję. Szukałyśmy dwa lata pomocy i po wielu wizytach u lekarzy bezradnie rozkładających ręce trafiłyśmy na pana doktora Marcina Birskiego, którego nie zraził pesel mamy i który jako jedyny potratował ją poważnie. Z całego serca polecam tego wybitnego fachowca i lekarza z powołania. Jesteśmy bardzo wdzięczne i życzymy panu doktorowi dużo zdrowia i szczęścia.

Opinia dodana przez: Katarzyna

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

dr Rusinek zajmował się przypadkiem mojej mamy, która leżała w szpitalu wojskowym na OIOMIE. Bardzo kompetentny lekarz, wyjaśniał wszystko co do słowa , również opinie i badania po wcześniejszych lekarzach, z zainteresowaniem oglądał tomografię , i również porównywał , dokonał opisu do innego szpitala,
, również bez problemu pisał opinie do innego szpitala ( do którego przewieźli moją mamę) . . polecam jak najbardziej.

Zespół Pozaszpitalnej Opieki Całodobowej
św. Józefa 53-59
87-100 Toruń

Od wielu lat korzystam z opieki medycznej tego lekarza. Ma ogromną wiedzę i praktykę, jest sympatyczny i wykazuje duży stopień empatii. Polecam.

Opinia dodana przez: Marcin Zaranek

Przychodnia Lekarska

Płock

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Wspaniały Specjalista (przez wielkie S). Ogromny Profesjonalizm (przez wielkie P). Zaangażowanie W Przedstawionym Przeze Mnie Problemie (przez wielkie Z). Bardzo dobry człowiek. Podczas mojej wizyty naprawdę czułem się tak, jakby dla neurochirurga Jana Bielińskiego istniała w tym momencie tylko moja sprawa. Pan doktor rozwiał moje wątpliwości. Jestem zdrowy. Chciałem Go uściskać. Żałuję, że tego nie zrobiłem. Wielkie podziękowania również dla personelu, który się mną zajmował (pani technik od tomografii komputerowej i pani pielęgniarka dająca mi dwa zastrzyki domięśniowo). Wszystkim gorąco polecam. U mnie w pracy i wszędzie, gdzie tylko będę pamiętał powiem jakim świetnym Specjalistą jest Neurochirurg Jan Bieliński. Z serca raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam. Sadowski (05.05.2018).

Opinia dodana przez: Zygfryd

Regionalny Szpital Specjalistyczny
Grudziądz
86-300 Grudziądz

Bardzo dobry lekarz szybka diagnoza męża i operacja .Szkoda że personel pielęgniarski na oddziele neurochirurgi pozostawia wiele do życenia .

Opinia dodana przez: wioletta

Medycyna Specjalistyczna Zakład Opieki Zdrowotnej
Grunwaldzka 36 A
81-754 Sopot

Pan dr Tomasz Szmuda jest lekarzem, który przeprowadził u mnie operację kręgosłupa. Jego szczególne, troskliwe podejście do pacjenta jest czymś wyjątkowym w dzisiejszych czasach. To właśnie to podejście oprócz fachowości jest czymś co pozwala uwierzyć, że są jeszcze lekarze z powołania i że Przysięga Hipokratesa nie jest tylko pustą formułką.
Serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Krzysztof Matusiak

Opinia dodana przez: Krzysztof

Bydgoszcz

byłem przez niego operowany potrzebuję znowu jego pomocy ale nie mogę go odnaleść a ja przeprowadziłem się do wrocławia POMOCY

Opinia dodana przez: rysiek

Akademicki Szpital im DR. Jurasza

Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w dalszym leczeniu. Życzę aby każdy chory spotkał tak oddanego i kompetentnego lekarza jak dr. Maciej Osmanski.

Opinia dodana przez: Anna