Filtruj terminy

lekarz Janusz Pasierb

RSzS -Poradnia Specjalistyczna
ulica Lekarska 4
26-600 Radom

Wysokiej klasy specjalista. Miły życzliwy zawsze dysponujący czasem dla pacjenta. Doskonały neurochirurg. Jestem świerzo po operacji kręgosłupa lędźwiowego. Operacja udana w 100%. Polecam doktora oraz cały zespół kliniki neurochirurgi w Radomiu.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Wiesława Pudzianowska

Widok 28/1
26-600 Radom

Gorąco polecam Panią Doktor !! Po prostu-kompetena,empatyczna,cierpliwa,serdeczna-i jeszcze wiele pozytywnych cech :) Jeszcze raz-POLECAM !!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Maciej Rzeczkowski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

W maju 2016 r ten wspaniały lekarz operował mój kręgosłup w odcinku lędźwiowym - bardzo duża przepuklina. Cierpiałam dwa lata, a ten lekarz w 4 dni przywrócił mnie do życia. Niech nam wszystkie wspaniałe kliniki zazdroszczą takiego Skarba. CZuję się świetnie Panie doktorze, życzę Panu dużo zdrowia i jak najwięcej satysfakcji z wykonywanej pracy, U Pana dr wiedza medyczna idzie w parze z kultura osobistą . Pragnę podziękować również Panu ...
Opinia dodana przez: Bożena

dr hab. n. med. Marek Pastuszko

ulica Struga 54
26-600 Radom

bardzo mądry wspaniały oddany pacjentowi zawsze słuzy pomocą

lekarz Artur Harabin

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Radom,ul.Aleksandrowicza 5
26-617 Radom

Fantastyczny lekarz i człowiek. Podejście do pacjenta z sercem na dłoni. Dzięki panu Arturowi mój mąż żyje i miewa się dobrze. Czy to w szpitalu czy też na wizytach kontrolnych z mężem czułam się jakbyśmy mieli pana doktora na wyłączność. Specjalista w tym co robi.
Opinia dodana przez: Renata
Mogę z całą pewnością powiedzieć, że Prof. Krzysztof Podgórski i jest jednym z najlepszych lekarzy, z jakimi miałem przyjemność się spotkać. Jego oddanie, wiedza medyczna sprawiają, że jest godnym zaufania i szanowanym profesjonalistą. Gorąco polecam Pana Profesora wszystkim, którzy szukają najlepszej opieki medycznej.
Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Mirosław Kasperski

Mazowiecki Szpital Specjalistyczny
Juliana Aleksandrowicza 5

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Maciej Lekan

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologii Nowoczesnej "ARTI-DENT"
Piastowska 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ