śląskie neurochirurg

Sortuj
Wolny termin: 23 Lut o 13:00. Sprawdź inny.

prof. dr hab. n. med. Stanisław Kwiek

Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
Chorzów

W grudniu przeszedłem dwa zabiegi Diam i Stabilizacja u Dr Kwieka . I to był strzał w dziesiątkę , to jest nie samowite jak człowiekowi można ulżyć w bólu i cierpieniu. Aż chce się żyć . Dziękuję Panie Doktorze. Jeśli mogę wam doradzić to nie na myslajcie się ani chwili bo naprawdę warto.

Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ryszard Pilarek

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
Wodzisław Śląski

Średnia ocen: 5/5

Fantastyczny człowiek, uprzejmy, brakło mi pytań to opowiadał na podstawie doświadczenia o sytuacjach które trapią pacjentów przed w trakcie oraz po operacji. Nie mogłem chodzić z powodu wypadnięcia dysku w odcinku lędźwiowym L5 S1. 24h po operacji pierwszy raz od wielu miesięcy poszedłem o własnych siłach do ubikacji :) Dla mnie pomoc na kosmicznym poziomie. Jestem niezmierny wdzięczny Panu Pilarkowi.

Opinia dodana przez: Paweł M.

dr n. med. Marek Kopera

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i ...

Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Tomasz Chrzuszcz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółka Lekarska "PARKITKA''''
ul. Bialska 104/118
Częstochowa

Średnia ocen: 5/5

Uprzejmy, grzeczny, cierpliwy, stara się wszystko wytłumaczyć nawet po kilka razy i doradzić. Polecam.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Grzegorz Pruś

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny Lekarz. Uprzejmy i w miarę możliwości czasowych odpowiada na wszystkie pytania. Teraz pozostaje rehabilitacja. Czucie powoli powraca po operacji dyskopatii z zespołem ogona końskiego. Niech Panu Bóg błogosławi i strzeże.

Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Cezary Szymczyk

Centrum Onkologii

Gliwice

Średnia ocen: 5/5

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

dr n. med. Jerzy Pieniążek

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Średnia ocen: 5/5

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

lekarz Krzysztof Majchrzak

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Swietny specjalista ,dba o pacjentoww100%, ciepły uprzejmy -chorobę tłumaczy ze zrozumialoscia. Takich lekarzy ze swieca szukać, godny zaufania i polecenia ...

Opinia dodana przez: barbara

lekarz Grzegorz, Pruś

None
1 Maja 21
None

Średnia ocen: 5/5

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.

Opinia dodana przez: Wiesław

dr Mirosław Idzik

szpital wojewódzki

Sosnowiec

Średnia ocen: 5/5

Miałem wiele spotkań z Panem Doktorem w przychodni Neurochirurgii w Sosnowcu, były to kontakty kontrolne pooperacyjne.
Każdy kontakt sprawiał mi ...

Każdy kontakt sprawiał mi komfort dalszej egzystencji, będąc pod wrażeniem miłego kontaktu z P. Doktorem. Dosadne tłumacze-nie mojej choroby i potrzeba jej leczenia, sprawiały, że stan mojej psychiki ulegał znacznej poprawie, co z kolei sprawiało powrót do normalności. Oczywiście, godny polecenia i już mam umówiony kontakt na marzec 2014r.

Opinia dodana przez: Stefan