Śląskie Neurochirurg

Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów

Witam 13-tego Stycznia mialem przeprowadzoną koblacje szyjną na poziomie C4/C5/C6/C7 oraz stabilizacje dynamiczną na poziomie L5/S1 w Klinice KCM w Jeleniej Gòrze.Operacje przeprowadzil pan dr Kwiek wraz ze swoim zespolem.Jestem bardzo zadowolony i polecam!!!!!!.Już po 3 tygodniach wròcilem do pracy a bòl calkowicie ustąpil.Pragne serdecznie podziękowac panie doktorze panu i pana zespolowi.Super!Super!Super!

Opinia dodana przez: Mariusz

Centrum Medyczne "MEDHOUSE"
ulica Radlińska 68
44-300 Wodzisław Śląski

Lekarz z powołania. Cierpliwy i wyrozumiały. Można się zapytać o wszystko. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Godny polecenia w 100%. Szkoda, że tak mało takich ludzi. Super człowiek i profesjonalny fachowiec.

Opinia dodana przez: Bartek

ul. Paderewskiego 24/26
42-200 Częstochowa

Brakuje słów aby wyrazić wdzięczność jaką odczuwam do Doktora. Uratował życie mojemu Tacie. Wiem że takich ludzi kieruje na naszą drogę Bóg. Pełen profesjonalizm, ale co najważniejsze Wielki, wspaniały i skromny człowiek. PANIE DOKOTORZE DZIĘKUJĘ. Wyrazy uznania dla całego Zespołu Neurochirurgów z Wojewódzkiego Szpitala w Częstochowie

Opinia dodana przez: Agnieszka Szymczyk

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie.
Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''.
Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.

Opinia dodana przez: Joanna

Szpital Wojewódzki

Bielsko-Biała

Bardzo kompetentny Lekarz. Uprzejmy i w miarę możliwości czasowych odpowiada na wszystkie pytania. Teraz pozostaje rehabilitacja. Czucie powoli powraca po operacji dyskopatii z zespołem ogona końskiego. Niech Panu Bóg błogosławi i strzeże.

Opinia dodana przez: Paweł

Bursztynowa 1
44-240 Żory

Byłem w poradni u dra. Wizyta przebiegla profesjonalnie i wyjątkowo sympatycznie, Przeanalizował mój rezonans, zobrazował mi przebieg leczenia, opowiedział wszystko na temat potencjalnych zagrożeń. Zdecydowałem się być zoperowany przez tego lekarza.

Opinia dodana przez: Zbigniew

Centrum Onkologii

Gliwice

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

Kulturalny człowiek,bardzo dobry fachowiec budzący zaufanie.
Doktorze dziękuję za leczenie.

ulica Podgórna 6 A
43-195 Mikołów

W lutym tego roku wykryto u mnie oponiaka położonego w tylnej jamie czaszki blisko żyły doprowadzającej krew do mózgu - okolice kąta mostowo- móżdżkowego. Operacja została wykonana w maju przez doktora Wojciecha Kukiera wspaniałego lekarza i niezwykłego człowieka. Pan doktor jest profesjonalistą bardzo rzeczowo i precyzyjnie przedstawia informację na temat operacji przy czym jest pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Każdy drobny problem pacjenta jest dla niego ważny co powoduje, że człowiek czuje się bezpiecznie i jest pewien, że wszystko będzie dobrze i tak jest. W trzeciej dobie po operacji chodziłam, 3 tyg. po operacji jeździłam samochodem. Czuję się doskonale mam plany i marzenia. Spotkanie pana doktora na mojej drodze choroby uważam za niezwykłe szczęście i dar od Boga. Do końca życia będę mu wdzięczna za to, że przeprowadził mnie przez ten trudny czas choroby dał mi siłę i wiarę w zwycięstwo.

Opinia dodana przez: Kornelia

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów

Bytom

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Swietny specjalista ,dba o pacjentoww100%, ciepły uprzejmy -chorobę tłumaczy ze zrozumialoscia. Takich lekarzy ze swieca szukać, godny zaufania i polecenia .

Opinia dodana przez: barbara