Neurochirurg W Okolicach Tomaszów Lubelski

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

wzbudza zaufanie całej rodziny nie powierzyłbym swojego ojca w inne ręce . Operacja wykonana perfekcyjnie . Święta będą spędzone bezpiecznie- dziękujemy Panie doktorze - Aleksander z Puław

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

LEKARZ GODNY POLECENIA BARDZO MIŁY,UPRZEJMY DO PACJENTA PODCHODZI PROFESJONALNIE BRAWO PANIE DOKTORZE MOGĄ SIĘ INNI LEKARZE UCZYĆ OD PANA NIE POZOSTAWIA SWOICH PACJENTÓW SAMYCH DBA O NICH CZŁOWIEK DUSZA ABY WIĘCEJ TAKICH LEKARZY JAK PAN PANIE BOGUSIU....GORĄCO POLECAM I POZDRAWIAM EWELINA Z HRUBIESZOWA.

Opinia dodana przez: EWELINA GRZESZCZYK

Zamość

Świetny, kompetentny, bardzo uprzejmy lekarz! Robi cuda. Bardzo empatyczny, wyważony w sądach i ocenach.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Zakład Endoskopii
al. Aleje Jana Pawła II 10
22-400 Zamość

To nie jest lekarz godny polecenia.Stanowczo nie polecam.Ktoś mi Bardzo Bliski nie wstawał przez prawie miesiąc po operacji, został odesłany do szpitala bliżej domu, po przewiezieniu na drugi dzień zmarł.Z guzem mózgu Miał Żyć do 5ciu miesięcy, a po usunięciu guza, Przeżył niecały miesiąc.

ulica Hirszfelda 3/9
20-092 Lublin