Neurochirurg Tychy

ulica Reymonta 21/36
43-100 Tychy

Bardzo mily i sympatyczny z ludzkim podejsciem do pacjentow naprawde godny polecenia najlepszy lekarz jakiego znam

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Paprocany, Tychy

Wspaniały lekarz. Doskonałe podejście do pacjenta i rodziców. O matko gdyby choć połowa lekarzy w Polsce była taka jak ten. Aż brak słów o tym jak wspaniałym fachowcem jest Pan Doktor. Zgadzam się ze wszystkimi opiniami które twierdzą, że to Ktoś więcej niż lekarz. Ten człowiek zasługuje na wyróżnienie, powinien zostać uznany świętym. Takich ludzi i fachowców ze świecą szukać. Muszę przyznać że pierwsze spotkanie z doktorem mieliśmy na wizycie prywatnej. I tu o dziwo przeciwnie niż zazwyczaj bywa miałam wrażenie że jest mało kontaktowy. Bardzo ale to bardzo się pomyliłam. W szpitalu państwowym okazał się fenomenalny. Szczerze polecam. Ten człowiek ratuje ludziom życie i daje poczucie bezpieczeństwa. Wielkie ukłony i brawa dla tego Pana.

Opinia dodana przez: ia