Filtruj terminy

Neurochirurg

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy

Niesamowity człowiek, ludzki, miły. Z opanowaniem i spokojem wszytko dokładnie wytłumaczył. To człowiek anioł, córka miała guza móżdżku, usłyszałam wiele smutnych scenariuszy a dziś jest już miesiąc po operacji, córka chodzi, bawi się, uśmiecha. Z całego serca polecam Profesora, nie da się opisać wdzięczności naszej i tego jak wspaniały to człowiek. Dziękujemy Iga z rodzicami
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wojciech Ślusarczyk

Neurochirurg

ulica Reymonta 21/36
43-100 Tychy

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Lekarza. Bardzo miły, wystarczającą ilość czasu poświęca pacjentowi, aby rzeczowo wytłumaczyć przyczyny i leczenie choroby. Przede wszystkim skuteczny w leczeniu. Godny zaufania. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Adam Sikora

Lekarz konsultant ZUS, Neurolog

Paprocany Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Paprocany
Władysława Sikorskiego 101
43-100 Tychy

Potwierdzam!!!...Dr. Adam Sikora,to lekarz z powołania,skromny ,życzliwy;po prostu; CZŁOWIEK- tego się nie nabywa,z tym się rodzimy!Szanuje każdego,nie wywyższa się ,nie udaje,że jest kimś lepszym...bo ma tytuł lekarza-większość, to żałosne buce!...Ten facet chyba jest z innej planety,bo zdaje sobie sprawę,że to praca - służba,nikomu nie robi łaski, na tym polega jego zawód i tak ma być.Na tych ,którzy nie stosują się do powyższych zasad, nie ma bata,nie ma kto im przypomnieć ...