Neurochirurg Warszawa

Polecam! Bardzo profesjonalna i rzeczowo podchodząca do pacjenta Pani Doktor!

Polecam! Bardzo profesjonalna i rzeczowo podchodząca do pacjenta Pani Doktor!

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124

Świetny specjalista!Sprawdziłem na własnym kręgosłupie :)) Miałem wielki problem,uszkodzenie kręgosłupa(złamanie). Dzięki umiejętnościom Pana Yurija Kseniuka,po zabiegu jestem jak nowy!
Prosto ...

Prosto fantastyka!!!
Wszyscy znajomi do dzisiaj są w szoku, iż ja , ze złamanym kręgiem,na drugi dzień po operacji już wstałem. Po upływie trzydziestu dni jest ze zdrowiem tak, jak bym w ogóle nie miałem żadnych uszkodzeń.
Jeżeli macie Państwo problem i możliwość trafić w ręce Pana Yurija Ksenyuka - jesteście w dobrych rękach,wasz problem zdrowotny będzie rozwiązany.

Opinia dodana przez: Viktor Koshkin

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Świetny lekarz: cudotwórca! Mnie uratował życie! Dziękuję bardzo Panu Doktorowi raz jeszcze!!!
Operował mnie po wylewie (tętniak). Wróciłem do pracy ...

Operował mnie po wylewie (tętniak). Wróciłem do pracy na Uczelni po 3 miesiącach:)))

Opinia dodana przez: Krzysztof

ul.Roentgena

Bardzo, ale to, bardzo dobry specjalista. Spokojny i życzliwy. Ogromnie zapracowany - przynajmmiej takie odniosłem wrażenie. Kilka lat temu operował mojej teściowej tętniaka - operacja bez problemu, teraz coroczne wizyty kontrolne.
Polecam wszystkim doktora Koziarę.

Opinia dodana przez: Marek

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13

Naprawdę godny polecenia ,stara się pomagać wszystkim, zainteresowany losem człowieka. Pomaga nawet obcokrajowcom ,szybko wyznacza termin operacji ,jeżeli jest ona konieczna.

Opinia dodana przez: anonim

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Pan dr Barszcz jest wspaniałym specjalistą i bardzo uprzejmym człowiekiem.Od lat cierpiałam na uporczywe bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowym ,które nie ustępowały po lekach jak również rehabilitacji.Dr.Barszcz z precyzją wykonał mi blokadę w/w odcinka kręgosłupa.Podczas zabiegu na bieżąco informował mnie co będzie robił i jakie będę miała odczucia.Dr. Barszcz jest godny polecenia i zaufania.
Obecnie czuję się lepiej od kilku dni nie biorę żadnych tabletek ,moje życie nabrało sensu!!!!!!!!!!!!

Spotkałam panią dr podczas pobytu w czd. Ta osoba dała mi nadzieje że może być dobrze. Wszystko dokladnie tłumaczy, ma czas na rozmowe. Takich lekarzy nam trzeba.

Opinia dodana przez: Julia

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurochirurg, Neurolog

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.

Gabinet Konsultacje Neurochirurgiczne
Rudnickiego3a

Doktor Andrychowski - "złote ręce". Rok temu operował naszą ciocię w stanie krytycznym, dziś jest już po ślubie i funkcjonuje normalnie. Życzymy Doktorze, by jeszcze wiele razy niemożliwe stało się możliwe. Lekarz z czystym sercem godny polecenia - uwierzcie. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: gosiajankowska13

Centrum Medyczne Damiana