Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Neurochirurg Warszawa

- 85 lekarzy

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62 m.3
Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5

Kochany profesorek! Troskliwy, opiekuńczy, super gościunio. Kompetentny, najlepszy z lekarzy, których do tej pory odwiedziłam. Całusy dla profesora. Była pacjentka:)

Kochany profesorek! Troskliwy, opiekuńczy, super gościunio. Kompetentny, najlepszy z lekarzy, których do tej pory odwiedziłam. Całusy dla profesora. Była pacjentka:)

Opinia dodana przez: Anonim

MSWiA

Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5

Dopadła mnie rwa kulszowa nakładająca się na inne dolegliwości, potworny rwący ból sprawił, że korzystałam z pomocy Pana Doktora Marcina ...

Dopadła mnie rwa kulszowa nakładająca się na inne dolegliwości, potworny rwący ból sprawił, że korzystałam z pomocy Pana Doktora Marcina Konopielko.
Lekarz z wysoką kulturą osobistą, uprzejmie, spokojnie, cierpliwie wyjaśnił mi wyk. badania, wypisał stosowne zalecenia, mimo trudnej dla mnie sytuacji potraktował mnie b. poważnie.
Tą drogą składam Panu wyrazy podziękowania i najwyższego szacunku.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: pacjentka sor

lekarz Tomasz Rybak

Neurochirurg, Lekarz sportowy

  (+3 więcej)
liczba opinii: 3
+1 więcej

None
ul. Grzymalitów 9D/22
Warszawa

Średnia ocen: 4,8/5

Lekarz godny polecenia, mam piekne pelne usta nie ma mowy o karpiku. Czysto, sterylnie, bezstresowo, milo. Dba by pacjentka byla ...

Lekarz godny polecenia, mam piekne pelne usta nie ma mowy o karpiku. Czysto, sterylnie, bezstresowo, milo. Dba by pacjentka byla zadowolona, jest z nim doskonaly kontakt telefoniczny, lekarz dostosowuje sie do czasu pacjentki, stara sie znalezc czas w napietym grafiku. Wroce tam i przyprowadze kolezanki:-)
Miesiąc później:
Trzeci raz i trzeci mililitr u tego lekarza.usta sa wieksze pelne a przede wszystkim wygladaja naturalnie, dzieki temu ze lekarz radzil przy moich malych ustach metodę malych kroczków.cala otoczka zabiegu i atmosfera to wielki plus.jestem zadowolona, na wiosne wróce:-)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Monika

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Warszawa

Średnia ocen: 4,7/5

Polecam Pana doktora z całego serca. Jest kompetentny, spokojny - cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentką od grudnia ...

Polecam Pana doktora z całego serca. Jest kompetentny, spokojny - cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Jestem jego pacjentką od grudnia 2013 r. / w lutym mnie operował (C5/C6 i C6/C7)/ Przy nim pacjent zostaje zawsze człowiekiem, a nie jednostką chorobową.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Wiesia

Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5

Jestem po usunięciu gruczolaka przysadki mózgowej (wielkosc 25mm) lekarza oceniam bardzo dobrze. Lekarz godny polecenia

Jestem po usunięciu gruczolaka przysadki mózgowej (wielkosc 25mm) lekarza oceniam bardzo dobrze. Lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: Anonim

RETINA Diagnostyka i Mikrochirurgia Oka
ul.Cieszkowskiego 1/3 lok 79/80
Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5

Dr. Głowacki to bardzo miły i kontaktowy człowiek, znający się na tym, co robi. A to, że zajmuje się dietą ...

Dr. Głowacki to bardzo miły i kontaktowy człowiek, znający się na tym, co robi. A to, że zajmuje się dietą optymalną nie ma nic do rzeczy! Jestem 14 lat na żywieniu optymalnym i żyję! Jak się źle stosuje, to zaszkodzi. I proszę nie pisać o dr.Kwaśniewskim że to "killer"! Dzięki Niemu pozbyłam się bardzo wielu dolegliwości! Pozdrawiam wszystkich "niedowiarków".

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anna
+1 więcej


ul.Roentgena
Warszawa

Średnia ocen: 4,6/5

Wybitny profesjonalizm.Jednego dnia doktor Jacek Kunicki usunął mi makrogruczolak przysadki mózgowej, a następnego dnia siedziałem z rodziną i przyjaciółmi w ...

Wybitny profesjonalizm.Jednego dnia doktor Jacek Kunicki usunął mi makrogruczolak przysadki mózgowej, a następnego dnia siedziałem z rodziną i przyjaciółmi w kawiarni na dole w Centrum Onkologii. Doktor zwięzły w słowach,pełen empatii, serdeczny i życzliwy;doktor-przyjaciel. Posiada wszystkie cechy i żadnych wad;uroczy, młody, nowoczesny mężczyzna o dobrej twarzy,otwartych, szerokich horyzontach i takich samych, jasnych kryteriach. Profesor Bonicki,ktory uczestniczył przy operacji-sama dobroć!
Leżałem w sali nr 8. Zawsze czysto. Siostry-pielęgniarki sympatyczne. Za wszystko dziękuję.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Andrzej Zbrozek


Cybisa 10 lok. 23
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5

Miałam ogromne szczęście trafiając ,,pod nóż" Pana Profesora Koziarskiego, człowieka niezwykle mądrego, konkretnego, świetnego specjalisty. Czuję się bardzo dobrze. Operacja ...

Miałam ogromne szczęście trafiając ,,pod nóż" Pana Profesora Koziarskiego, człowieka niezwykle mądrego, konkretnego, świetnego specjalisty. Czuję się bardzo dobrze. Operacja przebiegła bez powikłań.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka
+2 więcej

Oddział Neurochirurgii
Kondratowicza 8
Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5

Dyskopatia, operacja w Kaliszu pod koniec sierpnia 2017. Szybki termin wizyty w poradni, konkretne rozmowy i decyzja. Kto szukał trochę ...

Dyskopatia, operacja w Kaliszu pod koniec sierpnia 2017. Szybki termin wizyty w poradni, konkretne rozmowy i decyzja. Kto szukał trochę w necie i próbował dostać się do neurochirurga - polecanego - ten nie będzie zawiedziony. Lekarz jest konkretny i zmierza do pomocy pacjentowi. Nie jest zbyt wylewny, kto lubi pogadać może być zawiedziony. Ale to nie o gadanie chodzi tylko o fachowe leczenie, czyli o wiedzę, doświadczenie i zręczne palce chirurga. Wg mnie pan Poleszczuk te cechy posiada i życzę mu rozwoju kariery.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Maciek
+3 więcej

Przychodnia Lekarzy Wojskowych

Warszawa

Średnia ocen: 4,5/5

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i ...

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w każdym wieku.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: annaCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat