Neurochirurg Włocławek

ul. Wieniecka 43/15
87-800 Włocławek

polecam gorąco.lekarz z prawdziwego zdarzenia. naprawdę warto wybrac się do tego lekarza. Naprawde fachowiec pierwsza klasa

Opinia dodana przez: Małgorzata

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

wspaniały fachowiec! naprawdę trudno o lepszego lekarza. Potrafi wszystko tak wytłumaczyć że człowiek przestaje się bać.

Opinia dodana przez: AGNIESZKA

Specjalistyczny Gabinet Neurochirurgiczny Jan Bieliński
ul. Zduńska 2, 87-800 Włocławek
Włocławek

Właśnie wrócił am z 34 letnia córka od dr.Jana.Jest to cichutki sympatyczny i ciepły człowiek.Pojechalismy z.opinia lekarzy z Płocka.Było podejrzenie o tętniaka i torbiel szyszynki.Dr.wysłuchał odczytał płyty i szczegółowo wyjaśnił.Dodam.Ze dr przyjął nas na oddziale a w 100%nie musiał.Wracalysmy do Płocka usmiechniete i zsercem nadziei ze nic takiego siesię nie dzieje.Niech Płock się wstydzi ze nie ma ani jednego takiego lekarza neurologa z sercem na dłoni dla.pacjenta.Nigdy się nie spotkalam nigdy i nigdzie aby lekarz w każdej sekundzie miał czas dla pacjenta.Nawet lepszy niżeli W filmie "Na Dobre i Źle".Pole am nawet czekać na długi termin.

Opinia dodana przez: Bozena

Reja 13
Włocławek

profesjonalny fachowiec, 100% poświecenia, polecam bardzo Pana doktora jako neurochirurga, pomocny w każdej chorobie

Opinia dodana przez: MAREK

Szpital Specjalistyczny
Barska 13
87-800 Włocławek

Przemiły człowiek...podczas wizyty nie spieszył się wszystko wyjaśnił szczegółowo..odpowiedział na każde pytanie!
Polecam!

Polecam!

Opinia dodana przez: Karolina

Szpital Wojewódzki

Włocławek

Jestem po operacji:rozpoznanie-wewnątrzoponowy guz kanału kręgowego.i jestem bardzo wdzięczna ze los mnie pokierował do doktora.czuje się dobrze,ł.Bardzo się bałam gdyż doktor uprzedzał ze mogą być komplikacje.Ale już w szpitalu pocieszali mnie że jestem w bardzo dobrych rękach.ze po jego operacjach nikt nie wracał.Jakże byłam szczęśliwa kiedy już wieczorem wstałam do ubikacji.Czuje jak znów chce mi się żyć. To niesamowite,ile strachu i taki efekt 5 dni po operacji.Wielkie dzięki.

Opinia dodana przez: Krystyna

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze
madrzaly opryskliwy dla niego choroba nie operacyjna to nie ...

No coz pan doktor jest lekarzem orzecznikiem w ZUS jest prze
madrzaly opryskliwy dla niego choroba nie operacyjna to nie choroba ma zaufanie do swojego mloteczka.A dlatego nikt nie komentuje kwalifikacji p. doktora gdyz po prostu szkoda slow.Osobiscie nie polecam

Opinia dodana przez: Andrzej

Szpital Wojewódzki