Neurolog Dziecięcy W Okolicach Borek Wielkopolski

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
Gronowo, Leszno

Zdecydowanie bardzo kompetentna,fachowa z życzlwym podejściem do pacjenta.Pani doktor posiada intuicję lekarską i wrażliwość. co nie jest często spotykaną cechą u lekarzy.zdecydowanie godna polecenia.

lekarz Danuta Wesołek

ul. Artyleryjska 8 A
Leszno

Byłam z synem, super polecam ,czekamy na następna wizyte i to na NFZ,przyjęci zostaliśmy tak jak byśmy byli prywatnie.

Opinia dodana przez: edyta

Specjalistyczny Gabinet Lekarski- Neurolog Dziecięcy
ul. Słowackiego 2
Września

Jest bardzo kompetentnym lekarzem, ciepłym i bardzo przystępnym chociasz trudno się do niej dostać. Jej diagnozy są zawsze trafione. Nie tylko leczy konwencjonalnie, ale takze używa medycyny "naturalnej" co mi bardzo odpowiada, ze względu na alergię na wiekszość leków.Polecam

ul. Legionów 19 A/C
Kalisz

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Angelika

Gołębia 3
Jarocin

Bardzo uprzejma ma podejście do dzieci,wzbudza zaufanie, kompetentna , godna polecenia , udziela wyczerpujących informacjii.

lekarz Barbara Haberko

ks. Kompałły 1a
Ostrów Wielkopolski

Przyznam, że na wizytę szłam mocno zdenerwowana kiedy przeczytałam o niej opinie w Internecie, ale to był jedyny neurolog dziecięcy ''dostępny'' od zaraz. I jestem miło zaskoczona, Pani konkretna, fachowa, poświęciła mi i mojemu dziecku prawie godzinę, podejście do mojej 10-cio miesięcznej córki było miłe i sympatyczne. Dostałam rady od innego lekarza, zeby w zadnym razie nie mowic czegos typu ''a wyczytalam w internecie..." ani nie spodziewać się głaskania po główce i faktycznie tak było. W każdym razie od razu skierowała nas do szpitala i po dwóch dniach miałyśmy zrobione wszystkie potrzebne badania i diagnozę. Ja ze swojej strony polecam.

Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marzena Ambicka-Ciba