Lekarze Neurolog dziecięcy Bydgoszcz

lekarz Paweł Lisewski

Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Bydgoszcz

Cudowny lekarz, świetny fachowiec, dobry, pogodny i życzliwy człowiek. Migreny to był mój kłopot, który skutecznie utrudniał funkcjonowanie. A teraz ich już nie mam, świetne uczucie, które zawdzieczam dr. Lisewskiemu. Zbadal, postawił diagnozę i jestem wolna od bólu. Dziękuję. Mówiłam, że Pan mi pomoże. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Lucyna Muller

Neurolog dziecięcy

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz
Bydgoszcz

POLECAM! Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Przeprowadziła szczegółowy wywiad i poświęciła nam dużo czasu. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paulina Sobieszak-Skura

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Pani doktor jest profesjonalistką w swojej specjalizacji, która dociekliwie diagnozuje pacjenta, do skutku ustawia właściwe leczenie i zleca potrzebne badania. Jako osoba jest sympatyczna, otwarta i konkretna. Indywidualnie i z empatią przyjmuje pacjenta, stwarza komfortową atmosferę podczas wizyty. W bardzo przystępny sposób tłumaczy pacjentowi kwestie medyczne. Jest otwarta na proponowanie nowych rozwiązań podczas leczenia. Leczę się u Pani Sobieszak-Skury już wiele lat i zawsze wychodzę z gabinetu jako pacjent z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz (wieloletni pacjent)

lek. med. Joanna Janikowska-Woś

Gabinety Lekarskie Gnieźnieńska
Gnieźnieńska 21
Bydgoszcz

Jestem chory na poważną chorobę immunologiczną. Do Pani Doktor trafiłem z polecenia kolegi. Odkąd znalezłem się w gabinecie Pani doktor, zostałem cierpliwie wysłuchany, dokładnie przebadany, a wyniki badań zostały mi wyjaśnione. Wreszcie czuję że jestem leczny i ktoś się mną opiekuje!!! Przestałem szukać innych neurologów. Nie jestem odosobniony w ocenie Pani Doktor, gdyż wszystkie spotykane osoby przed gabinetem Pani Doktor, w większym lub mniejszym stopniu potwierdzały moją ocenę. Jesteśmy z ...
Opinia dodana przez: Ziemianin

lekarz Krystyna Słaboszewska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Dzisiaj rozmyslalam sobie o życiu i zaczęłam wspominać Panią Doktor. Od kilku lat nie wiedziałam, co się z Nią dzieje, gdyż po udarze, z wiadomych względów nie pracowala, a ja po 40 latach musialam zmienić lekarza. Gdy trafiłam do Pani Doktor, bylam 10 letnią dziewczynką. Jeździłam na wizytę najczęściej z tatą. Oprócz opieki lekarskiej byla po prostu ciepła i dobra. Traktowala mnie jak córkę. Wszystkie ważne dla mnie momenty w ...
Opinia dodana przez: ALDONA

lek. med. Dawid Parzybut

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Taki lekarz to w tych czasach rzadkość.Kompetentny,uważnie słucha pacjenta i poświęca mu czas.Dociekliwy,szuka przyczyny choroby a nie maskuje jej objawy.Bardzo miły.Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Paaaat
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Neurolog
                                       lekarz Remigiusz Sokołowski

lekarz Remigiusz Sokołowski

Centrum Medyczne PESMED
Sułkowskiego 15
85-634 Bydgoszcz

Polecam Byłem u Dr Pierwszy raz.Bardzo uważnie mnie wysłuchał i określił dlaczego Boli mnie czesto glowa.Dziekuje za profesjonalne podejście i dobre wiadomości pozdrawiam i polecam 5 Gwiazdek.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Szabela

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Wojewódzka Przychodnia Zdrowia Psychicznego
Józefa Sułkowskiego 58a
85-634 Bydgoszcz

Kompetentny lekarz, z poczuciem humoru, życzliwie podchodzący do pacjenta, na którego dobru mu rzeczywiście zależy.
Opinia dodana przez: M.

Paweł Bochniak

Neurolog

Poradnia Neurologiczna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia "GDAŃSKA" w Bydgoszczy
85-021 Bydgoszcz

Pan doktor Paweł Bochniak to bardzo dobry specjalista, godny polecenia lekarz. Oddział neurologii w grudziądzu, gdzie doktor pracuje jest miejscem gdzie spotyka się personel bardzo zaangażowany w leczenie pacjentów. Ja sama byłam, no i jestem, pacjentką doktora Bochniaka. Podczas mojego pobytu na oddziale zostałam bardzo dokładnie zdiagnozowana. I choć rozpoznanie optymistyczne nie jest, bo to początki sm, to nie byłam odsyłana i zbywana. Pan doktor bardzo dociekał skąd biorą się ...

lekarz Violetta Palacz-Duda

ulica Bogusławskiego 20
85-174 Bydgoszcz

Polecam P. Doktor bardzo miła i fachowa obsługa . Super podejście i nie lekceważy pacjenta. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lekarz Jacek Kordalski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Żmudzka 26A/47
85-028 Bydgoszcz

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. med. Dagmara Sobczyńska

Neurolog

N.Z.O.Z. Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.
ul. Karłowicza 3-5
85-092 Bydgoszcz

Moim zdaniem i chyba nie tylko, z tego co słyszałam, bardzo dobry lekarz, konkretny, nie mówi o pierdołach, nie nagania sobie pacjentów, tylko stwierdza fakty i proponuje leczenie czy diagnostykę. Diagnoza trafiona.
Opinia dodana przez: Dorota
bardzo dobry specjalista dzieki ktoremu chodze w miare w pozycji pionowej jest bardzo przyjazny dla pacjentow potrafi bardzo cierpliwie wysluchac kazdego pacjenta

Maciej Binek

Solskiego 2
Bydgoszcz

Wizyta mojego męża Stanisława Szymańskiego u dr.Macieja Binka przebiegała wzorcowo: szybkie rozpoznanie choroby i bardzo przystępne i dokładne wyjaśnienie dolegliwości. Wspaniała relacja lekarz - pacjent. Mąż bardzo poleca Pana Doktora innym Pacjentom.
Opinia dodana przez: Stanisława Szymańska
Dziękuje Pani Doktor za okazaną pomoc medyczną 18 stycznia 2023 roku, bowiem wizyta stanowiła wzór lekarskiego kunsztu,wspartego troską nie tylko o efekt badania i diagnozy, ale także propozycje leczenia i rozwiazywania ich zlozonych procedur. Maria

lekarz Robert Bonek

Neurolog

"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz

Pan Doktor Robert Bonek od wielu lat leczy mnie na Syndrom Tourette'a. Jest cudownym człowiekiem i wspaniałym lekarzem. Prowadzi moją chorobą bardzo profesjonalnie, ostrożnie i uważnie. Znakomicie dobiera leki przeciwtikowe, dzięki którym mogę funkcjonować i cieszyć się etapami remisji choroby. Pomimo tego, że moje schorzenie jest wrodzonym, przewlekłym zaburzeniem neurologicznym, którego niestety do końca życia nie da się już wyleczyć, to za sprawą Pana Doktor mam w swoim życiu etapy ...

dr n. med. Marzena Ziółkowska-Kochan

Płocka 1a lok. 11
85-014 Bydgoszcz

Pani doktor nie słucha pacjenta i ignoruje to co ma do powiedzenia, ponadto nie poszerza diagnostyki tylko ciągle powiela te same badania. Jest też zwolenniczką wypisywania recept na wszystko ale tak się składa że skuteczne leczenie polega zawsze na usuwaniu przyczyny danej jednostki chorobowej a nie na bezwiednym przepisywaniu leków które będą co najwyżej maskować pewne objawy. W związku z powyższym nie polecam Pani doktor i jednocześnie nie zgadzam się ...

dr n. med. Grażyna Sergot-Martynowska

Kościuszki 15a/17
85-079 Bydgoszcz

PODEJSCIE DO DZIECI REWELACJA . DORADZILA CO ROBIC KIEDY DZIECKO BUDZI SIE W NOCY. PODEJSCIE DO DZIECKA Z AUTYZMEM. Kompetentna doradził jak dalej postępować.
Opinia dodana przez: Marietta

dr n. med. Jacek Rudy

Jagiellońska 95 lok. 2
85-027 Bydgoszcz

Świetny specjalista. Postawił na nogi mojego syna. Wystarczyła jedna wizyta. Teraz pomaga mojemu tacie. Poświęca swój czas i uwagę. Odbiera telefony nawet późnym wieczorem, oddzwania. Jeszcze nie spotkałem takiego lekarza. Bardzo dziękuję. Zdecydowanie polecam. Robert
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Bronisław Rudy

Psychiatra, Neurolog

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.