Neurolog Dziecięcy Bydgoszcz

Szpital Dziecięcy Bydgoszcz

Bydgoszcz

Świetny specjalista i świetny człowiek. Jeszcze z takim lekarzem się nie spotkałam (dodam na NFZ ) . Pełen profesjonalizm a do tego przemiła. Ma super kontakt ze swoimi "małymi" pacjentami .

Opinia dodana przez: Malgorzata

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

5 dla tak wysmienitego lekarza to za malo powinno byc 10 ....dziekuje pani za opieke szczere serce I pomoc....dzieki pani moje dzieciaki sa zdrowe..I bardzo mile wspominaja..

Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Jacek Kordalski

Neurolog dziecięcy, Pediatra

None
Żmudzka 26A/47
Bydgoszcz

Świetny specjalista,znający się na swojej pracy lekarz polecam.Bardzo dobre podejście do małego pacjenta.

Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Katarzyna Maćkowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Przychodnia Medycyny Rodzinnej Nowy Fordon
ul. Kleina 1
Fordon, Bydgoszcz

Pani doktor jest niezwykle uprzejma, ma doskonałe ,przyjacielskie podejście do dziecka. Cierpliwie, zrozumiale i wyczerpująco tłumaczy wszystko co niepokoi rodzica.Z całą pewnością jest godna polecenia.

Opinia dodana przez: Joanna

Gdańska 35
Bydgoszcz

Polecam gorąco Panią doktor. Bardzo miła Pani. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Dokładnie zbadała nasze maleństwo. Jestem bardzo zadowolona.

Głowackiego 9
Bydgoszcz

Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.

Opinia dodana przez: Lucyna

None
ulica Widok 90
Bydgoszcz

Szorstki i nieprzyjemny lekarz. Nie odpowiada na pytania , zadufana w sobie. Dużo badań , bez potrzeby według innych lekarzy