Filtruj terminy

dr Ewa Talik

REHAMEDICA
DERKACZA 14
44-100 Gliwice

Pani doktór jest bardzo kompetentna, dokładna i oddana pacjentom, super diagnosta, profesjonalistka . Godna polecenia w schorzeniach neurologicznych jak i w leczeniu bólu.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Agata Roch-Zniszczoł

Instytut Onkologii
Wybrzeża Armii Krajowej15
44-401 Gliwice

Pani Doktor jest świetna - żyję - wróciłam do pracy. W najtrudniejszym dla mnie momencie choroby spokojnie tłumaczyła i autentycznie ciszyła się z każdego dobrego wyniku.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Urszula Horodecka

Neurolog

Oddział Chorób Wewnętrznych Vito - Med Sp . zo.o.
ul . Radiowa 2 Gliwice
44-100 Gliwice

Do Pani doktor trafiłam z polecenia. Szybko postawiła trafną diagnozę. Bardzo dobry specjalista ale również sympatyczny człowiek.
Bardzo miła i kompetentna Pani Doktor. Po krótkiej rozmowie telefonicznej ustaliliśmy bardzo szybki termin wizyty domowej. Mój prawie 80-letni ojciec został przebadany i wyjątkowo dobrze zdiagnozowany dzięki czemu natychmiast po wizycie został przyjęty do szpitala. Dzięki Pani doktor mojemu ojcu udało się uniknąć ciężkich powikłań i dochodzi do siebie. Polecam serdecznie wszystkim Panią doktor .
Opinia dodana przez: Krystian L. - Gliwice

lekarz Bogusław Wyłuda

LUXMED Gliwice
Dworcowa 25
44-100 Gliwice

Wspaniały lekarz, widać, że leczenie to jego zamiłowanie i pasja. Poświęca wiele czasu, starannie dobiera leki, żeby nie zaszkodzić, dokładnie bada i diagnozę stawia po zapoznaniu się z badaniami ( NA PŁYTCE, nie tylko rozpoznaniu z dokumentu papierowego)- tłumaczy co i dlaczego. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Magdalena Dudzińska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Plebańska 20
Gliwice

Leczyliśmy syna u Pani doktor 11 lat.Najpierw prywatnie w Gliwicach potem Pani doktor sama zaproponowała leczenie w poradni bez żadnych kosztów.Profesjonalistka w każdym calu, walczy o każde dziecko.Rozmowa z Panią doktor to przyjemność,tłumaczy wszystko dziecku i rodzicom. Po zakończeniu leczenia syn (18 lat) wręczył Pani doktor bukiet kwietów w podziękowaniu a Pani doktor wzruszyła się jakby dostała miljon złoty. To lekarz warty polecenia. Będziemy wdzięczni Pani doktor do końca naszego ...
Opinia dodana przez: Wiesława

dr n. med. Wiesław Biernawski

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, uprzejmy i z wiedzą na wysokim poziomie.

lekarz Anna Czechak-Tomaszek

Neuroson
Kazimierza Wielkiego 15/2
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz. Poświęca czas pacjentowi. bardzo wysokie kwalifikacje. Po pani doktor widać, że ma duże doświadczenie w diagnostyce.

dr n. med. Zofia Witkowska-Piela

Dąbrowskiego 57
44-100 Gliwice

Bardzo dobry lekarz, Pani doktor bardzo zagłębiła się w temat moich dolegliwości. Pomogła mi, leczyła przyczyny a nie objawy choroby, jak inni lekarze. Polecam!
Pani doktor bardzo miła i uśmiechnięta. Z uwagą wysłuchuje problemów pacjenta. Zleca dużo badań. Stawia trafne diagnozy. Polecam w 200%.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Leszek Piasecki

Neurolog dziecięcy

Społeczny Komitet Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
ulica Słowackiego 58B
44-100 Gliwice

Trochę się bałam wizyty u tego lekarza, bo słyszałam trochę negatywnych opinii, ale ogromne pozytywne zaskoczenie. Pan doktor uprzejmy, wnikliwy wywiad, rzetelne badanie i szczegółowe wskazówki do dalszego postępowania. Może nie jest z tych "ciumciających" pediatrów, ale dla mnie liczy się kompetencja i rzetelna diagnoza, a nie spijanie sobie z dzióbka. A fachowość pana doktora jest dla mnie bez zarzutu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Janusz Zbieg

Anestezjolog, Neurolog

Ciołkowskiego 10 lok. 4
44-109 Gliwice

Dobry lekarz, uprzejmy, potrafi słuchać. Trafność diagnozy oraz dobranego leczenia. Dziękuję

lekarz Klaudiusz Kumor

Zawiszy Czarnego
Gliwice

Prawdziwy, wiarygodny, godny polecenia. Poświęcił mi wiele czasu na wizycie. Miły uśmiechnięty i wszystko wyjaśnia. Polecam zdecydowanie tego doktora.

lekarz Aleksandra Porosińska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Fizjoterapii "FIZJOFIT"
ul. Zygmuntowska 84
44-100 Gliwice

Jestem po trzech operacjach na kręgosłup. Odczuwałem nadal ból a lekarze rozkładali ręce i przepisywali środki przeciwbólowe. Trafiłem do pani dr Porosińskiej. Zleciła dodatkowe badania, dobrała odpowiednie leki i wysłała na rehabilitację z opracowanym zestawem ćwiczeń. Po trzech wizytach i dwumiesięcznej rehabilitacji ból zaczął ustępować a ja mogę się teraz cieszyć życiem za co będę pani doktor dozgonnie wdzięczny. żaden inny lekarz do tej pory nie okazał mi tyle empatii ...
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ilona Kozub-Doros

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

poraża, zlecenia na wiele badań, diagnoza na podstawie jednego zdania w randomowym badaniu.

dr n. med. Maria Szeliga-Cetnarska

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani doktor naprawdę oderwana od rzeczywistości, co innego mówi co inego później wypisuje dramat, lata swietnosci ma już napewno za sobą. Na taka posadke jak lekarz orzecznik napewno wskoczył by ktoś młody i ogarnięty. Oprócz wiedzy medycznej w dzisiejszych czasach ważne jest ogarnięcie całej papierologi i systemów komputerowych w relatywnie krótkim czasie ( i wogole). Co niektórzy juz dawno powinni siedzieć w domu w kapciach i głaskać kota .

Wacław Kapko

RADAN - MED
ul. BASZTOWA 3 GLIWCE
44-100 Gliwice

Zaskakujące są dla mnie negatywne opinie nt. dra Kapki. Pewnie pisane przez pacjentów typu "oj boli" oczekujących od lekarza wysłuchiwania ich narzekań. Jak chodzicie do lekarzy z pierdołami, marudami, to się nie dziwcie, że nie chce Was słuchać. Lekarz też człowiek. Ma prawo być zmęczony. Jestem pacjentką dra Kapki od wielu lat i ZAWSZE jestem traktowana przez niego z szacunkiem. ZAWSZE z uwagą mnie wysłucha i ZAWSZE jest zainteresowany moją ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Janusz Gołda

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Polskiej Grupy Medycznej im. Polonii Świata
ulica Zygmunta Starego 24A/9
44-100 Gliwice

Zacznę od tego, że spodziewam się dziecka. Podczas wywiadu oczywiście poinformowałam doktora o tygodniu ciąży ( jednak w mojej karcie wpisał zupełnie co innego niż powinien) o problemie niedowładu dłoni, podkreślając że moja przypadłość pojawiła się dopiero po zajściu w ciążę i znacznym wzroście dziecka. W odpowiedzi usłyszałam, że powinnam przyjść przed zajściem w ciążę ( rozumiem, że miałam przewidzieć co będzie mi dolegać w czasie ciąży ... ) , ...

lekarz Wojciech Wiatrok

Rehabilitant, Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice

Profesjonalne podejście do pacjenta i jego bliskich. Rzadko dziś spotykane połączenie fachowości, wysokiej kultury osobistej I empatii. Miałam szczęście i mój tata,że trafiliśmy na takiego Lekarza na izbie przyjęć.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bożena Complak-Milińska

ulica Gruszczyńskiego 3
44-100 Gliwice

Witam, wczoraj byłam na pierwszej wizycie (prywatnej) u pani doktor i dopiero dziś mogę o niej mówić bez większych emocji. Najwyraźniej pani dr oprócz neurologii, ma dyplom z dietetyki, i dorabia jako terapeuta. Najpierw usłyszałam, że mam wysportowaną sylwetkę, widać że dbam o to... po czym... po głębokim spojrzeniuw oczy usłyszałam, że problem tkwi gdzieś głębiej, że ja siebie nie akceptuję, a receptą na to jest... wyeliminowanie pszenicy z diety. ...
Opinia dodana przez: Karo