Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowa Sarzyna

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
ulica Szpitalna 16
37-200 Przeworsk

niesamowita lekarka. dokładnie wpartuje sie w chorobe , przemiła oraz uprzejma kobieta ;) polecam goronco

NZOZ "PALOMED"
Seniora 2
35-310 Rzeszów

Bardzo miła i rzeczowa osoba. Przede wszystkim konkretna. Robi dokładny wywiad, począwszy od przebiegu porodu do urodzenia dziecka. Zbadała dokładnie dziecko, pokazała jak można dodatkowo ćwiczyć, nosić i postępować z dzieckiem. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Opinia dodana przez: Lola

lekarz Danuta Hadryś

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

Nasz syn jest pod opieka pani doktor od 6 lat .Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej kompetencji lekarskich. Jest bardzo miła , sympatyczna i dostępna o każdej porze . Polecamy w 100% tego lekarza jako dobrego specjalistę .

Opinia dodana przez: Dariusz

Rzeszów

Lekarka bardzo niemiła, wręcz wredna. Nie interesuję się pacjentem, skupiona jest wyłącznie na sobie, Tak ordynarnego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam, najgorszy lekarz na swiecie. Nie polecam nigdy, nawet w najgorszej sytuacji. Jak taki lekarz może w ogóle leczyć, niszczy tylko opinie przychodni i tyle.

Kochanowskiego 12/37
35-201 Rzeszów