Neurolog Dziecięcy W Okolicach Nowe Miasto Nad Pilicą

3 Maja 2A
Końskie

Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej konsultacji u pani Młodzińskiej. Poleciła mi ją znajoma i uważam, że warto było jechać kawał drogi, aby obejrzała moje dziecko. Syn ma podejrzenie autyzmu. Dzięki szerokiej wiedzy pani Anny zostałam uświadomiona z czego mogą wynikać jego "trudne zachowania". Oczywiście nadal jesteśmy w trakcie niekończących się diagnoz, ale miałam przyjemność zobaczyć lekarza z pasją, lubiącego pracę z dziećmi. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, pani doktor wykonała testy neurologiczne i zebrała wyczerpujący wywiad. Sama ją teraz polecam.

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Jerzy Ratajski

Graniczna 49/51 lok. 3
Tomaszów Mazowiecki

Mój synek leczony jest z powodu neurologicznego. Zawsze możemy liczyć na Pana doktora kiedy nawet zadzwonię stara się pomóc telefonicznie nie naciąga na wizyty prywatne nie jest lekarzem dla pieniędzy wiem co pisze bo byliśmy w Łodzi w Warszawie i mam porównania jacy mogą być lekarze nie pomoc i jeszcze zaszkodzić a pieniądze wyciągać. Moje dziecko niejest dokonca zdiagnozowanne ale pan doktor nigdy nie wyrządził mu nic złego a znamy się już 4lata wręcz przeciwnie leki dobierał które pomagały.Jego porady co do odżywiania i wychowania dzieci są cenne ja się do nich stosuje to pomaga dziecku choć czasem jest ciężko.Serdecznie pozdrawiamy Pana Doktora i życzymy żeby rodzice dla swoich dzieci trafiali na takich lekarzy z powołaniem jak Pan Doktor!!!😃

Opinia dodana przez: Sylwia

Bardzo dobry lekarz jeden z lepszych ,leczę córkę już 7 lat u Pani doktor i nie spotkałam się nigdy z jej złym nastrojem,zawsze miła ,uśmiechnięta ,doradzi a jak potrzeba to obsunie.Tak powinno być .Super lekarka.Pozdrawiam.Mama pacjentki.

Skłodowskiej-Curie 11/13 lok. 20
Radom

jak na radom to rewelacja, bardzo miła i uprzejma. diagnoza potwierdzona, widać, że się przejmuje i interesuje dzieckiem

Fałata 3
Radom

Ogromnie jestem wdzięczna pani dr.nareszcie ktoś na tyle lekarzy co byliśmy syn doczekał się prawidłowej diagnozy.Gorąco polecam

Łagiewnicka 54/56
Łódź