Neurolog Dziecięcy W Okolicach Ostrów Lubelski

Opinia dodana przez: beatka

Luxmed
Radziwiłłowska 5
Lublin

Rewelacja. Bardzo wnikliwy. Słucha matki i bardzo dobrze traktuje małych pacjentów. Nie patrzy na zegarek- przyjmuje tyle ile czasu jest to konieczne. Duża wiedza i przede wszystkim zdroworozsądkowe podejście. Nie straszy ludzi diagnozami. Szczerze polecam

neurogia

Lublin

Mój siostrzeniec Szymon Piotr był leczony przez ponad 20 lat na padaczkę leko-oporną, bez skutku. Stan zdrowia pogarszał się z dnia na dzień. Codzienne ataki sprawiły, że Szymon przestał się poruszać i mówić. Był leczony w Centrum Zdrowia Dziecka w kraju i u lekarzy za granicą. Pomimo to, Szymon stał się niepełnosprawnym człowiekiem wymagającym stałej opieki.
Doktora Mirosława Jasińskiego spotkałam przypadkowo w Zamościu. Jest bratem rodzonym mojej współsiostry Dominiki, ponieważ należymy do tego samego Zgromadzenia Misyjnego. Opowiedziałam mu sytuację Szymona. Zaproponował zmianę dawki leków. Potem już moja siostra-mam Szymona kontaktowała się z doktorem. Po dwóch miesiącach leczenia prowadzonego przez doktora Mirosława Jasińskiego, jesteśmy świadkami cudu, którego Bóg dokonał przez jego sposób leczenia. Szymon chodzi, zaczyna mówić, interesuje się życiem, a przede wszystkim nie ma ataków, choć jeszcze do czerwca tego roku miał codziennie po co najmniej 5 ataków epileptycznych.
Doktorze jesteśmy niesamowicie wdzięczni... Uratowałeś życie Szymonowi i naszej rodzinie, po 20 latach... ciężkiej choroby. Niech Bóg Ci to wynagrodzi.
s. Dolores, Dorota Zok

ulica Spółdzielcza 11
Nałęczów

lekarz Mirosław Jasiński

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Ośrodek Rehabilitacyjno-Terapeutyczny im. ks. Arcybiskupa Józefa Życińskiego
Kwiatowa 2
Krasnystaw