Neurolog Dziecięcy Ostrów Wielkopolski

SZOZ Kompleksowa Terapia
ulica Okólna 11
Ostrów Wielkopolski

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Przestałam sie bać choroby swojego dziecka. Napady też wreszcie przeszły. Dziękujemy.

Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Barbara Haberko

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ks. Kompałły 1a
Ostrów Wielkopolski

Przyznam, że na wizytę szłam mocno zdenerwowana kiedy przeczytałam o niej opinie w Internecie, ale to był jedyny neurolog dziecięcy ''dostępny'' od zaraz. I jestem miło zaskoczona, Pani konkretna, fachowa, poświęciła mi i mojemu dziecku prawie godzinę, podejście do mojej 10-cio miesięcznej córki było miłe i sympatyczne. Dostałam rady od innego lekarza, zeby w zadnym razie nie mowic czegos typu ''a wyczytalam w internecie..." ani nie spodziewać się głaskania po główce i faktycznie tak było. W każdym razie od razu skierowała nas do szpitala i po dwóch dniach miałyśmy zrobione wszystkie potrzebne badania i diagnozę. Ja ze swojej strony polecam.

Opinia dodana przez: Marta