Filtruj terminy

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

Bardzo polecam, dzięki Pani dr córka została szybko zdiagnozowana. Super lekarz.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Orzeszko

Neurolog dziecięcy

05-402 Otwock

Wspaniała Pani Doktor! Wyrozumiała,cierpliwa,kompetentna, zawsze chętna do pomocy i nie tylko za pieniądze. Bardzo pomogła naszej córeczce i nam, przerażonym rodzicom. Gorąco polecamy!
Opinia dodana przez: Lilo

lekarz Mariusz Grudniak

05-402 Otwock

Polecam, bardzo rzeczowy i dokładny w badaniu. Słucha pacjentów. Potrafi dobrze dobrać badania i leki.

lekarz Andrzej Węgorek

ZPZOZ
ulica Batorego 44
05-400 Otwock

W 2014 roku lekarz ten zareagowal na moje dolegliwości i mimo niechęci innej pani dr.. jednak dal mi skierowanie na badanie tk glowy, po ktorym wykryto 9 tętniaków mózgowych.. W okresie niecalego roku miałam w narkozie 4 powazne embolizacje.. W Walbrzychu (32 sprezynki i dwa stenty w głowie i pozost. jeden tetniak) od ostatniego zabiegu jest 7 mcy mam bóle i zawroty glowy i inne dolegliwości.. U pana Wegorka bylam ...

lekarz Iwona Gromek

Neurolog dziecięcy

05-402 Otwock

Kurcze żałuje że nie spojrzałam na te opinie wcześniej. Byliśmy na konsultacji u Pani Doktor i mam identyczne odczucia jak moi poprzednicy i oczywiście u dziecka wykryła dokładnie te same wady o których inni tu napisali - napięcie mięśniowe lekkie wygięcie w bok no i odchylanie główki do tyłu. Zleciła usg główki i rehabilitację - oczywiście u nich w klinice no i wizytę kontrolną. Bo niby jest "wszystko dobrze ale ...

lekarz Maria Helt

Neurolog

Kołłątaja 50 (Centrum Medyczne nad Świdrem)
05-402 Otwock

Profesjonalna i konkretna Pani doktor z powołania i dbająca o zdrowie pacjenta. Ogromna wiedza i doświadczenie które widać od pierwszej minuty. Polecam :) Wizyta była na NFZ w poradni na ul.Batorego w Otwocku.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Urszula Ziółkowska

lekarz Hanna Rakowska

Neurolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej TM-med S.C.
Wyspiańskiego 3

lekarz Dariusz Bednarczyk