Neurolog Dziecięcy Otwock

lekarz Iwona Sawionek

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Kraszewskiego 85 G/7
05-400 Otwock

super lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarzsuper lekarz

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

osoba z polecenia, bardzo kompetentna i wzbudzajaca zaufanie

osoba z polecenia, bardzo kompetentna i wzbudzajaca zaufanie

Grunwaldzka 13 (Rodzinne Centrum Zdrowia)
05-402 Otwock

Pani doktor wykryła u nas dokladnie to samo co ponizej wzmozone napiecie miesniowe. Bylismy u innej pani neurolog i oczywiscie wykluczyla napiecie. Nie polecam!

Opinia dodana przez: Alicja