Lekarze Neurolog dziecięcy Płock

lek. med. Małgorzata Gąsowska

EMG Płock, tel. 693090409
Norbertańska 9/2
Płock

Bardzo przemiła pani doktor . Mimo że jestem Po 1 wizycie na EMG ręki wyjaśniła mi co mi może dolegać i wykluczyła chorobę która podejrzewali inni lekarze bez badań. Zleciła szereg konkretnych badań i poleciła szpital gdzie można się udać by zajęli się mną porządni z doświadczeniem lekarze . Gorąco polecam panią Doktor
Opinia dodana przez: Kamila
Lekarz o wielkim sercu, bardzo dociekliwą szczegółowo bada, tłumaczy godna zaufania z całego serca polecam

lekarz Magdalena Kwiatkowska

Lekarz med. paliatywnej, Neurolog

Mazura 37
09-410 Płock

Wspaniała ,kompetentna,empatyczna Pani doktor. Pochyla się nad problemem pacjęta.Tworzy miłą atmosferę w gabinecie. Godna polecenia .

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Traumatolog, Ortopeda

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

O obecnej służbie zdrowia mówi się zazwyczaj źle. Częściej na nią narzekamy. A ja chciałabym podzielić się pozytywną opinią na temat warszawskiej Kliniki i Polikliniki Neuroortopedii i Neurologii, kierowanej przez prof. dr. hab. med. Roberta Gasika. Dziękuję neurochirurgom za przywrócenie mi sprawności i pomoc w powrocie do normalnego życia. Zgłosiłam się tu po operacji kręgosłupa przeprowadzonej w innej placówce 4 lata temu. Po raz pierwszy zetknęłam się z tym szpitalem. ...
Opinia dodana przez: Jolanta l. 70

lekarz Grażyna Lesyng-Pawłowska

Medyczna 8
09-408 Płock

Super lekarz! Jeszcze nigdy nie spotkałam tak kompetentnego lekarza. Dodać do tego trzeba wielkie serce i życzliwość.

dr Joanna Obrębska

Prywatny Gabinet Neurologiczny Joanna Obrębska
Medyczna 8 gabinet 114, Płock
09-400 Płock

Byłam u Pani doktor kilka lat temu z nerwicą lękową. Ogólnie byłam traktowana jak głupia i upokarzana głupimi przytyczkami. W żaden sposób doktor mi nie pomogła i do dziś bym nie chciała trafić na takiego lekarza jak ona. Wtedy byłam młodą dziewczyną, dziś bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie. Nie Polecam. Najgorszy lekarz u którego byłam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Wiktor Bodnar

Psychiatra, Neurolog

Skłodowskiej-Curie 4 lok. 26
09-400 Płock

Korzystalem z uslug Pana Bodnara jako psychoterapeuty, no cóż, predzej mozna powiedziec ze to szaman i czarownik, jego terapia nie dziala bo nie ma prawa dzialac skoro jest absolutnie pozbawiony empatii, opryskliwy i nie mily. na szczescie po nim trafilem na duzo lepszych specjalistow i dzis jest juz duzo duzo lepiej ze mna. Szkdoa czasu i pieniedzy.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Jacek Nowak

ulica Chopina 62
09-407 Płock

Do Pana Doktora Nowaka zgłosiłem sie z dokumentacją szpitalna z Winiar z rozpoznaniem padaczki .Po lekach jakie tam dostalem czulem sie okropnie.Pan Doktor obejrzawszy wyniki zaprzeczył postawionej diagnozie i kazal nie brać tych leków. Stwierdził ze to jest cos z blednikiem. Skierowal mnie na badania i dał leki po ktorych poczułem sie lepiej. Jestem mu bardzo wdzięczny za postawioną prawidłową diagnozę. Dzięki niemu czuję się teraz dobrze. Jest to lekarz ...
Opinia dodana przez: Rafal K

dr Małgorzata Wideńska

Neurolog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "RODZINA"
Jana Pawła II 39
09-410 Płock

Przestrzegam wszystkie mamy przed tą ,,doktor”. Wymyśla dzieciom choroby i na konkretne argumenty nie ma odpowiedzi. Po kilku wizytach i stracie nerwów przez tą panią przez podejście jakby pracowała za karę ( podniesiony ton, wymijające odpowiedzi, czekanie kilka godzin! Z małym dzieckiem w kolejce bo pani sobie karze zapisywać po 5 osób na jedną godzinę - prywatnie też, to norma.) poszłam do doktora Mazurczaka. Ten stwierdził ze dziecko jest zdrowe ...

lekarz Aleksandra Krzyśków-Benedykcińska

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy
ulica Kolegialna 19
09-402 Płock

Lekarz owszem prowadzi wizytę krótko i na temat. Na moje wyniki spojrzała i od razu skierowała na właściwie badania. Bez zbędnej kurtuazji, ale trafiła w sedno choroby. Dzięki niej nie uchronilam się przed operacją. Chodzę i to najważniejsze
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Renata Śniecikowska

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Brak profesjonalizmu i wiedzy medycznej XXI wieku. Atmosfera okropna, lekarka traktuje pacjenta przedmiotowo. Zero empatii. TAKIE OSOBY NIGDY NIE POWINNY ZOSTAĆ LEKARZAMI. Omijać szerokim łukiem.

lekarz Elżbieta Konopa-Kaczmarczyk

lekarz Beata Kaczorowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Intermed"
Harcerza Antolka Gradowskiego 26

lekarz Izabela Pędraszewska