Podzamcze

Wolny termin: jutro o 09:00. Sprawdź inny.

dr n. med. Sławomir Makacewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne INTERDENT
ul. Długa 16B/32
53-658 Wrocław

48-300 Nysa

Polecam.Pani doktor jest nie tylko miła i uprzejma ale bardzo kompetentna.Polecam także i z tego względu, że potrafi super doradzić jakie rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku trzecich zębów.No i efekt jej pracy widoczny jest w olśniewającym uśmiechu.

lek. dent. Marek Babiak

Chirurg szczękowo twarzowy

48-300 Nysa

Świetny lekarz. Leczę się u niego juz parę lat i jestem bardzo zadowolona. Zresztą wszyscy,którym poleciłam ten gabinet są zachwyceni.

ulica Bema 5
33-100 Tarnów

Bardzo miła osoba, gabinecie czysto, sterylnie. Podejście bardzo profesjonalne. Ta Pani zna sie na rzeczy i widać, ze lubi swoja prace. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze
Grodzka 73
58-314 Wałbrzych

Pani doktor w zależności od humoru własnego miła dla pacjentow. Jej niekompetencja i brak empatii bije po oczach! Po 2 receptach na okulary (poszłam w końcu do innego lekarza, są pozytywne efekty), mój wzrok tylko się pogarszał i to w zastraszającym tempie. Przepisuje jakieś sumplementy diety, które należą do tych droższych, mające rzekomo poprawić wzrok, a tymczasem chodzi pewnie o dodatki do pensji dla pani doktor od firm farmaceutycznych. To nie jest lekarz, który leczy. To lekarz, który zarabia. Stanowczo odradzam!

Opinia dodana przez: Ewelina

dr Mirosław Wolski

Alergolog dziecięcy, Alergolog

Przychodnia Specjalistyczna Filia Podzamcze
Grodzka 73
58-314 Wałbrzych

chamski, symulujący badanie, nie zna się na przepisach, osobie ubezpieczonej chce wystawiać recepty na 100% odpłatności, wg jego przekonania to on jako "lekarz" decyduje kogo będzie leczyć a kogo nie, ignorant i arogant, wrogowi bym nie poleciła tego "lekarza" a co dopiero rodzinie, stanowczo odradzam, strata czasu i nerwów, nie bez powodów to tego "lekarza" krótkie są kolejki - nikt kto go już poznał nie wraca do niego.

48-300 Nysa

NZOZ Centrum Medycyny Rodzinnej sp.c.
537
32-864 Gnojnik