neurolog

lekarz Piotr Robowski

Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Neurolog Warszawa lekarz Piotr Du Chateau

lekarz Piotr Du Chateau

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam Pana doktora. Zawsze miły i pomocny. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy.

Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Piotr Ślifirczyk

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Lekarz z powołania, niewiarygodnie życzliwy,kompetentny, komunikatywny, dostępny(bezproblemowy kontakt telefoniczny i via e-mail, po prostu niewiarygodne) i podchodzący kompleksowo do pacjenta. Nie chcę opisywać szczegółów, ale na pewno przy następnych problemach zdrowotnych niezależnie od podłoża choroby pierwszym lekarzem do którego pójdę będzie p. Piotr.

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurolog   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Wolny termin: 1 Mar o 17:00. Sprawdź inny. # 5

dr Andrzej Jankowski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Bardzo profesjonalny i empatyczny lekarz. Duża kultura osobista. Pochyla się nad każdym przypadkiem bez względu na to jak dużo czasu to zabiera.

lekarz Piotr Szwach

Platanowa 4
Kędzierzyn-Koźle

wizyta skuteczna jak najbardziej, polecam wszystkim z problemami tego typu, lekarz godny zaufania!!!!!!!!!

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Neurolog   (+1 więcej)

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Szpital Wojewódzki w Poznaniu
ulica Juraszów 7/19
Poznań

Specjalista to dobre określenie - wysoki poziom wiedzy, etyki i co ważne kultury osobistej. Nie zdarza się to zbyt często z mojego doświadczenia. Jak najbardziej pozytyw.

dr n. med. Hanna Kusza

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Doktor Kusza jest świetnym fachowcem, z niesamowitym podejściem do pacjenta. Potrafi laikowi w prosty sposób wytłumaczyć chorobę co dla mnie jest bardzo ważne.

Opinia dodana przez: lukasz

dr n. med. Justyna Młodzikowska-Albrecht

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Mam powtarzające się od wielu lat zapalenie nerwu twarzowego. Przeszedłem wielu lekarzy, ale Pani doktor była pierwszym, który skierował mnie na rezonans głowy. Może wreszcie skończy się mój problem. Badanie było rzeczowe, pierwszy raz z należytą starannością i uprzejmością, nie na zasadzie "następny proszę". Pierwszy raz ktoś wyjaśnił i uzasadnił sposób brania lekarstw. Pilność zabiegów krótko od powstania choroby przynosi efekt. Uważam, że zrobiła maksymalnie co mogła. Przyjęła mnie dodatkowo ponad plan. Życzę sobie i innym takich lekarzy. My pacjenci nie należymy do łatwych i przyjemnych klientów, zwłaszcza po przejściu od kolejki do kolejki. Po którejś wizycie u podobnego specjalisty może nie o wszystkich objawach informujemy tego kolejnego, nam wydaje się, że powinien on to wiedzieć i stąd później niewłaściwa diagnoza. Życzę sukcesów Pani doktor i cierpliwości do nas pacjentów. Tak trzymać.

Opinia dodana przez: Adam