neurolog białystok

lekarz Alicja Zagórska

None
Waryńskiego Ludwika 6/15
Białystok

Wspaniała, mądra, kompetentna Pani doktor. Ciepły stosunek do chorego człowieka i jego rodziny. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE "VITA-MED"
Antoniukowska 11
Białystok

Jest przesympatycznym człowiekiem. Decyzje Pani Doktor zawsze dają mi ulgę. Jest zdecydowana, W swoich czynnościach dobrze zorganizowana. Skutecznie hamuje postęp mojego CH P.. W trakcie wizyty interesuje się wszystkimi dolegliwościami podpowiadając co z nimi zrobić lub do kogo z nimi pójść. Chciałbym krócej czekać na kolejną wizytę ale mam świadomość, że inni Jej również potrzebują. Warto czekać by być w gronie jej pacjentów i dojeżdżać 200 km do Przychodni..

Opinia dodana przez: Jerzy

dr Joanna Dąbrowska-Wójcik

Wojewodzki Szpital Zespolony im. J. Sniadeckiego

Białystok

Bardzo profesjonalna , budząca pełne zaufanie. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile ten potrzebuje. W pełni godna polecenia. Dziekuje Pani Doktor. ...

R. Karczewski

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog   (+1 więcej)

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
Białystok

Pan Dr bardzo cierpliwy, łagodny, życzliwy. Chętnie odpowiada na pytania. Leczy moją córkę możliwie najmniejszą dawką leku, a nie jak inni lekarze zawalić lekami małe dziecko, gdy taki sam efekt można uzyskać przy mniejszych dawkach. Ponadto otwarty na nasze podejście wspierania leczenia dziecka poprzez odpowiednią dietę (z uwagi na nietolerancje) - nie podszedł do nas jak do wariatów jak miało to miejsce z innymi lekarzami. Polecam, szkoda tylko że tak rzadko przyjmuje w DSK.

Opinia dodana przez: ewa

dr Halina Kajka

dolmed
białystok
Białystok

Pierwszy lekarz,króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !

dr n. med. Marzanna Wołk

Neurolog   (+1 więcej)

Białystok

Witam wszystkich. Jesteśmy teraz u p.Wołk i u córci zmieniło się na lepsze. Napadów już nie ma ponad miesiąc. Przedtem dużo nam się zdarzyło. Córcia ma padaczkę. Ma już 8 miesięcy skończone i dopiero teraz mamy z nią kontakt. Według tego co wcześniej na pediatrii stwierdzili to podejrzewają, że problemy mogły mieć podłoże dodatkowe, bo przechodziła cytomegalię, ma reflux (ale nie kwaśny) i pozytywnie reaguje na mleko AR (antyrefluxowe). Ma nadal problem z wagą bo znowu spadła na wadze i nie może się odbić. Poza tym stwierdzono, że ma obniżoną odporność. Miała płyn w płucach. Zrobiono dodatkowe badanie i wykluczyli gruźlicę . Ten płyn w płucach, to po zachłystywaniu się jej, problem synchronizacji połykania z oddychaniem. Potrafi nie spać dwie doby, czasami wtedy przez dobę jest senna, a czasami kilka godzin pośpi i znowu 24 godziny nie śpi. Dodatkowo ze słuchem jest lepiej. Co do oczu to jesteśmy spokojniejsi. Stwierdzono okulistycznie że budowa i reakacja na światło jest ok i zachowana. Wcześniej badanie potencjału widzenia nie wyszło prawidłowe i teraz powtórzone wyszło dobrze. Nasza neurolog skierowała nas jeszcze na rehabilitację, żeby nadrobić ubytki. Dla nas najlepsza wiadomość, że po leczeniu u dr Wołk, to napadów tych co miała to córcia już nie ma od ponad miesiąca.

Pozdrawiam wszystkich. Szczęśliwy jest ten kto ma zdrowe dzieci i nie widział chorych. Pozdro

Opinia dodana przez: mama

lekarz Anna Mistarz

None
Mickiewicza Adama 32/20
Białystok

Bardzo miła,kompetentna i fachowa.W pełni wysłucha pacjenta, nie wymądrza się.Diagnoza trafna i intuicyjna.Polecam.Krystyna M.

Robert Pogorzelski

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY

Białystok

Polecam przede wszystkim za bezinteresowne podejście do pacjenta, czas poświęcony choremu i zainteresowanie jego chorobą,

Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Wojciech Sobaniec