Lekarze Neurolog Białystok

dr n. med. Marzanna Wołk

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Białystok

Witam wszystkich. Jesteśmy teraz u p.Wołk i u córci zmieniło się na lepsze. Napadów już nie ma ponad miesiąc. Przedtem dużo nam się zdarzyło. Córcia ma padaczkę. Ma już 8 miesięcy skończone i dopiero teraz mamy z nią kontakt. Według tego co wcześniej na pediatrii stwierdzili to podejrzewają, że problemy mogły mieć podłoże dodatkowe, bo przechodziła cytomegalię, ma reflux (ale nie kwaśny) i pozytywnie reaguje na mleko AR (antyrefluxowe). Ma ...
Opinia dodana przez: mama

dr Joanna Dąbrowska-Wójcik

Wojewodzki Szpital Zespolony im. J. Sniadeckiego
Białystok

Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Bardzo kompetentna, miła, cierpliwa i empatyczna osoba. Ze stoickim spokojem tłumaczy wszystko nawet dwa razy. Zleca badania jeśli widzi taką potrzebę. Leczy mojego tatę po udarze oraz mnie. Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Sendrowski

Neurolog dziecięcy, Neurolog

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Człowiek z sercem na dłoni.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Bardzo dobry specjalista, zawsze dla niego wracamy,gdy coś nas niepokoi.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Jolanta Łuszczewska-Charytoniuk

NZOZ Białostockie Hospicjum Dla Dzieci
ul. Wasilkowska 37 lok.2
15-117 Białystok

Pani doktor jest osobą bezpośrednią , ale to moim zdaniem jest na plus. Ma wiedzę i co najważniejsze słucha pacjenta. Może przy pierwszym spotkaniu tego nie widać, ale tak jest.

lekarz Agnieszka Supronik

Wojewódzka Przychodnia Chorób Wewnętrznych
M. Skłodowskiej-Curie 26
15-950 Białystok

Dr Agnieszka Supronik to najlepszy specjalista neurologii na jakiego może trafić pacjent. Pani Doktor jest cudowną, cierpliwą i pełną empatii osobą. Jest lekarzem posiadającym ogromną wiedzę i doświadczenie. Pacjent jest tu ważnym człowiekiem, a nie kolejną, nie bardzo chcianą jednostką chorobową obdarzoną peselem. Nie jestem z pewnością najbardziej schorowaną pacjentką Pani Doktor, ale na każdej wizycie czuję się ważna. Zawsze jestem dokładnie zbadana, wysłuchana i każdorazowo zaproponowane jest mi celowe, ...
Opinia dodana przez: Beata M.

lekarz Hanna Czuż

Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1
Nowy Świat 11C
15-453 Białystok

Lekarz godny polecenia. Miła, kompetentna z kompleksowym podejściem do pacjenta. Wytłumaczyła mi przyczynę problemy, z którym się zgłosiłam na wizytę. Pokazała nawet ćwiczenia, które powinnam wykonywać w domu żeby wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe. Bez problemu dostałam skierowanie na rehabilitację. Byłam na kilku wizytach i za każdym razem byłam z nich zadowolona.

lekarz Alicja Zagórska

Waryńskiego Ludwika 6/15
15-461 Białystok

Wspaniała, mądra, kompetentna Pani doktor. Ciepły stosunek do chorego człowieka i jego rodziny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Kiryluk

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3
15-275 Białystok

Rewelacyjna Pani doktor, godna polecenia. Dokładnie wysłucha Lekarz godny zaufania. Jestem ogromnie zadowolona że trafiłam z synkiem właśnie do tej Pani neurolog, profesjonalizm w 100,% Polecam z całego serca jak dla mnie nie ma lepszego lekarza Dla Pani doktor pacjent jest bardzo ważny
Opinia dodana przez: Ewelina kopczewska

lekarz Anna Mistarz

Mickiewicza Adama 32/20
15-232 Białystok

Polecam z całego serca! Po roku w końcu trafiłam na lekarza który nie olał problemu. Wszystko dokładnie wytłumaczone, super podejście do pacjenta.

dr Halina Kajka

dolmed
białystok
Białystok

Pierwszy lekarz,króry nie zbagatelizował moich zmian szyjnych, dostałam skierowanie na rehabilitację. Polecam !

lekarz Agnieszka Lebelt

4DENT
Radzymińska 2A lok.3A
15-863 Białystok

Bardzo wnikliwa i sympatyczna Pani doktor. Jestem pod wrażeniem podejścia, ta Pani jest nastawiona na współpracę i rozwiązanie problemu. Wyróżnia się na tle innych lekarzy, serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Przemysław Truchan

dr hab. n. med. Wojciech Sobaniec

Gliniana 14
15-068 Białystok

Postawił diagnozę wyłącznie na podstawie wywiadu. Nie zlecił żadnych badań i od razu przepisał leki o silnym działaniu na układ neurologiczny. Poza tym skontaktowanie się z lekarzem graniczyło prawie z cudem a gdy w końcu mi się to udawało to wysilał się na tyle,że recepty przysyłał mi pocztą.
Opinia dodana przez: Perlita

Robert Pogorzelski

UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY
15-950 Białystok

Polecam przede wszystkim za bezinteresowne podejście do pacjenta, czas poświęcony choremu i zainteresowanie jego chorobą,
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Tamara Fiedoruk-Popławska

ulica Mickiewicza Adama 27/48
15-213 Białystok

Jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, nie było problemu ze skierowaniem na RM czy rehabilitację, słucha co pacjent do niej mówi i stara się pomóc.

lekarz Elżbieta Pyd

Neurolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE "VITA-MED"
Antoniukowska 11
15-790 Białystok

Jedyna lekarka która wyjaśniła mi wszystko po kolei i bardzo dokładnie.Dopasowała leczenie idealnie Kompetentna i bardzo sympatyczna
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Marek Arciuch

SNZOZ LEGE ARTIS
Młynowa 17
15-404 Białystok

Bardzo polecam pana doktora,świetny specjalista <3 zna się na wykonywanej pracy a do tego jest przemiły :)
Opinia dodana przez: Ewa

prof. dr hab. n. med. Wiesław Drozdowski

Gabinet Okulistyczny FOCUS
Ogrodowa 19 lok. 5
Białystok

Lekarz jest bardzo dobry. Dzięki Panu Profesorowi po udarze mąż wrócił do sprawności fizycznej.

dr n. med. Ryszard Zimnoch

Wojewódzki Szpital Zespolony
Białystok

Kilka wizyt, każda super wyjaśniona, opis z płyty klarownie przedstawiony. Podejście do pacjenta swobodne ale rzeczowe. Polecam dr. Zimnocha.
Opinia dodana przez: Sebik

dr n. med. Aleksandra Zawadzka

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Białystok

Nie jest kompetentną osoba. Ma pretensje ze się przychodzi do niej, nie potrafi powiedzieć i opisać co wyszło z wyników. Jeśli się o coś innego zapyta się lekarza to ta mówi że skierowanie jest na coś innego że trzeba przyjść z nowym skierowaniem strata zdrowia i czasu nie polecam

dr Ryszard Ulaczyk

transportowa4
Białystok

sam fakt ,że wchodzisz do przychodni i jesteś przyjęta ;podczas ,gdy u innych neurologów czekasz z bólem miesiącami chyba o czymś świadczy. Chodzę bo: blisko,szybko i receptę można dostać na przeciwbólowe.Ale w sumie to i u rodzinnego można