Filtruj terminy

Lekarze Neurolog Częstochowa

lekarz Jolanta Gałkowska

al. Wolności 22
Częstochowa

Polecam. Pani Doktor jest bardzo miła, odpowiada cierpliwie na każde pytanie, krok po kroku wyjaśnia zaistniałe schorzenia. Wizyta na NFZ. Kompetentna. Po teleporadzie od razu poczułam się lepiej.
Opinia dodana przez: Wiesława

lekarz Marek Knaś

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CORMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Pokoju 3
42-207 Częstochowa

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom

lekarz Maria Dobrakowska-Połać

NZOZ Orłowskiego 5
Orłowskiego 5
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz :) miła pani bardzo dobrze poradziła sobie z moim problem polecam ją osobom którzy potrzebują pomocy neurologa

lekarz Henryka Eliasz

ulica Średnia 12
42-221 Częstochowa

Mam poważne problemy neurologiczne.Byłam u Pani doktor Eliasz z wizytą neurologiczną. Pani doktor szczegółowo mnie zbadała, dodatkowo zrobiła badania EMG i EEG, postawiła dignozę, przepisała leki. Było to 2-tygodnie temu, a już dzisiaj czuję się zdecydowanie lepiej- powiedziała bym nawet dobrze. Serdecznie dziękuje za pomoc i polecam Panią doktor wszystkim potrzebującym dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Agnieszka Ziemba

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani dr.jest bardzo dobrym i kompetentnym lekarzem. Mila,sympatyczna,a najwazniejsze trafnie stawia diagnoze. Szczerze polecam!!!!!
Opinia dodana przez: jarek w.

lekarz Jacek Serwan

Neurolog, Rehabilitant

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.

lekarz Jarosław Pojda

Neurolog dziecięcy, USG

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.

dr Katarzyna Madejska

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.

dr Kamila Szyller

NZOZ Specjalistzcyna Pryzchodnia Stomatologicyna
ulica Andersa 1
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest bardzo miła i uprzejma. Od wejścia wzbudza pozytywne nastawienie. Dokładnie wysluchuje pacjenta, a potem dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia związane z dolegliwościami. Tworzy atmosferę w której pacjent czuje się dobrze i wzbudza zaufanie.

lekarz Anna Minkner

Neurolog dziecięcy, Neurolog

GABINET PRYWATNY
Cz-wa, ul.Gen. Andersa 12
42-200 Częstochowa

Pani dr jest dość specyficzna w mojej ocenie co nie oznacza nic złego. Do pani dr trafiliśmy z 8 msc dzieckiem po napadzie drgawkowym. Obecnie dziecko leczone na padaczkę. Uważam że pani dr jest lekarzem z powołania, jest miła rzeczowa, sama opowiada wszelkie szczegóły choroby tak że nie trzeba już o nic pytać. Chodzimy do pani dr prywatnie i uważam że nie zdziera z nas. To prawda można się dodzwonić ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Elżbieta Tempińska-Tomczyk

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek, zawsze wysłucha i odpowie na moje pytania. Chodzę do Pani Doktor już od wielu lat i nigdy nie wychodzę z gabinetu niezadowolona, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Jerzy Karoń

Tysiąclecie
PCK
42-200 Częstochowa

Cierpliwie tłumaczy tok leczenia, wnikliwie analizuje objawy, zleca sporo badań, by sprawdzić lub wykluczyć przypuszczenia diagnostyczne. W szpitalu do wszystkich pacjentów odnosił się uprzejmie, w czasie każdego dyżuru odwiedzał nas kilkakrotnie, prawie zawsze zostawał jeszcze kilka godzin po dyżurze - wtedy też odwiedzał swoich pacjentów. Część kolegów lekarzy nazywa go doktorem Judymem. To chyba mówi wszystko.

lekarz Dariusz Kaczmarek

ul. Dekabrystów 40, III piętro, lok 5
42-200 Częstochowa

jestem poudarowcem dobrze ,że trafiłem do tego neurologa .dobry lekarz i porządny człowiek ! polecam.
Opinia dodana przez: ANDRZEJ

lekarz Michał Kępa

szpital im.najswietszej marii panny
parkitka
Częstochowa

Niemiły spóźnia się po godzinie wyczytuje najpierw swoich pacjentów a ci pierwszy raz czekają mimo że byli pierwsi czeka się po5 godzin trzeba być zdrowym żeby to wytrzymać nie polecam

lekarz Maria Mordarska-Drabik

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Msze ze swojej dziedziny jest dobra ale jako orzecznik lepiej nie mówić. Lepiej do Pani doktor nie trafić bo liczy się wtedy tylko procedura.
Mam wrażenie że większość tych pochlebnych opinie o lekarzu jest pisana z polecenia . Mnie doktor rozpoznał migrenę bez badań bóle się nasilają a on dalej twierdzi że badania są zbędne bo to migrena

lekarz Cecylia Zalewska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Pani doktor nie zleciła mi kreatyniny przed tomografem mimo tego, że zapytałam o to czy jest konieczna. Pojechałam do szpitala, w którym miałam wykonywany tomograf i oczywiście okazało się, że bez wyniku kreatyniny nie zostanie mi wykonane badanie tomografem. Jak ufać w kompetencje takiego lekarza?
Opinia dodana przez: Klaudia
Ja jestem zadowolona,że trafiłam do niego.Wcześniej byłam u kilku innych i nic,a On stara się jak może chociaż trudny ze mnie przypadek.Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Janik

Szymanowskiego 3a lok.22
Częstochowa

Jestem w szoku. Poszłam z bólami kręgosłupa z którymi borykam się od lat ale do tej pory leki przeciwbólowe, masaże, rehabilitacja od czasu do czasu. Radziłam sobie jak mogłam. Ale ból się nasila, występuje częściej i nie tylko jak do tej pory kręgosłup piersiowy ale także lędźwiowy. Chciałam poszukać pomocy i skonsultować się ze specjalistą. I... szok... niekompetencja, oschłość, brak wywiadu i informacja od pani doktor " jak mnie boli ...

Mieczysław Smolarek

Trzech Wieszczów
Tomasza Zana 6
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentny lekarz, bada dokładnie, zleca potrzebne badania, poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu i uwagi ile konieczne. Pomógł bardzo wielu pacjentom. Kolejki do doktora chyba o czymś świadczą ;)
Opinia dodana przez: asia