Neurolog W Okolicach Gorzyce

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

Samodzielny Szpital dla Nerwowo i Psycjicznie Chorych

48-140 Branice

Polecam. Dr poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu - wszystko tłumaczy i jest bardzo kulturalny.

Mobilingua
Żory os. 700-lecia
44-240 Żory

Cudowny lekarz !!!!! Bardzo zaangażowana w poprawę zdrowia pacjenta. Jeśli coś wychodzi poza kompetencje Pani Doktor to szuka specjalisty i prowadzi do niego.

Otóż mam nad reaktywny pęcherz i mam z tym ogromny problem. Będąc na turnusie rehabilitacyjnym w Czernichowie spotkałam się z Panią doktor Elżbietą Łabęcką a ona znalazła wyjście i znalazła mi lekarza z Eurokliniki w Bielsku Białej Dr Izabellę Sieradzką która wykonała zabieg naprawczy.
Później kilkakrotnie rozmawiałam z Panią doktor Łabęcką która bardzo się interesuje moim zdrowiem i sukcesem. Jestem 4 tygodnie po zabiegu i byle tak dalej.
Ponieważ jest to metoda śmiem twierdzić mało stosowana i nie dająca gwarancji to podaje swój nr telefonu 605-145-865 gdyby ktoś zechciał skorzystać z takiego zabiegu.

Opinia dodana przez: Ludmiła

Alfred Bohm

Neurolog dziecięcy

Akatova
Cieszyn

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

Bardzo dobry lekarz,rzeczowy, dociekliwy.

Diabetolog Gliwice NFZ
ul. Średnia 10 (poradnia Corpora-Med)
44-100 Gliwice

Bardzo dobra neurolog, pani doktor nie oszczędza na badaniach, przeprowadza dokładny wywiad, do tego trafione leczenie.

Poradnia Alergologicznan
ul. Krasińskiego 30
Bielsko-Biała

Lekarz z prawdziwego powołania. Nie muszę nic więcej pisać. Zlecila niezbędne badania, zbadala, postawiła diagnozę.....

Opinia dodana przez: Xyz

ulica Bukowina 4
43-180 Orzesze

Lekarz z dużą wiedzą! Jeden z najlepszych neurologów z jakimi się spotkałem. Miły, uprzejmy, świetne podejście do pacjenta. Polecam!

Opinia dodana przez: Jarosław

LUX-MED
Al.Jerozolimskie162

Lekarz z powołania zna się na swojej pracy, bardzo dobre nastawienie do pacjenta wyrozumiały uprzejmy miły.

Opinia dodana przez: Barbara

Naprawdę lekarz godny polecenia! Jest to osoba rzetelna, komunikatywna, bardzo ale to bardzo uprzejma. Widać, że zna się bardzo dobrze w swoim fachu. Jestem obecnie w trakcie leczenia kręgosłupa, pokierowała gdzie trzeba, wyjaśniła odpowiednio jakie leki brać i co robić. Z całego serca polecam!

Opinia dodana przez: Agnieszka

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Wspaniała pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Potrafi bezbłędnie zdiagnozować problem i zaordynować skuteczną terapię i leki . Osoba bardzo miła i pełna empatii.

Opinia dodana przez: Paulina