Neurolog Jelenia Góra

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Bardzo dobry lekarz , dokładny i otwarty.Dużo tłumaczy , doradza pacjentowi i ma świetne podejście do ludzi .Polecam Pana doktora szczerze , cieszę się , że trafiłem do niego , bo bardzo mnie uspokoił , wychodząc z wizyty czułem się jak chory , który dojdzie do siebie , a nie jak po poprzedniej wizycie u innego neurologa , który mnie tylko wystraszył i czułem się jak pół kaleka , który nigdy nie wróci jak przedtem.Oby było więcej lekarzy jak dr Mieleniewski

Opinia dodana przez: Dariusz

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują
pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują

Opinia dodana przez: Stanisław

Wańkowicza 8
Jelenia Góra

Pierwszy raz spotkałam się z tak uprzejmą p.doktor,która wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i wzbudza zaufanie do siebie . Polecam wszystkim pacjentom i znajomym.

Groszowa 1 lok. 13
58-500 Jelenia Góra

Zgadzam się w 100% z ww. opiniami. Pan doktor wzbudza zaufanie, jest uprzejmy i trafnie stawia diagnozy. Zdecydowanie Polecam.

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Należę do osób, które "boją się "wizyty u lekarza. U Pani doktor byłam tylko dwa razy, a po wizycie wiedziałam że bez obawy tu wrócę. Pełna ciepła, cierpliwości, rzeczowa. Dziękuję Pani doktor.

ul. letnia
Jelenia Góra

W ubiegły czwartek tj. 10.01.br odwiedziłam gabinet Pani doktor K. Dymińskiej. Zostałam bardzo dobrze przyjęta przez Panią doktor, a przepisane mi lekarstwo pomogło uporać się z moimi dolegliwościami. Polecam bardzo wszystkim Panią doktor jako bardzo dobrą lekarkę i bardzo sympatyczną osobę.
Jola A.

Osiedle Robotnicze 47A
Jelenia Góra

Profesjonalizm, kompetencja. Polecam wszystkim.

Profesjonalizm, kompetencja. Polecam wszystkim.

Letnia 2/106
58-500 Jelenia Góra

Miła i kompetentna lekarka. Dokładnie badała dziecko, wszystko wyjaśniła. Raczej rozumie swoich młodych pacjentów. Przepisała odpowiednie preparaty. Moje subiektywna opinia - bardzo dobra.

Opinia dodana przez: edyta

Noskowskiego 10 seg.C 58A