Neurolog W Okolicach Kalwaria Zebrzydowska

Lek.Daria Błaszkiewicz Specjalista Neurolog
Michała Drzymały 55
41-407 Imielin

Pani doktor jest wzorem lekarza. Zachowuje się jak zwykły człowiek i rozumie problemy zwykłego człowieka. Nie jest nadęta i nie chodzi z głowa zadartą do góry jak niektórzy. Traktuje ludzi bardzo dobrze, po ludzku no i potrafi słuchać. To jest lekarz z powołania. Tacy lekarze powinni być podawani jako przykład dla młodych medyków. Polecam panią Doktor przez duże D.

Opinia dodana przez: Zadowolony

PRIMA-MED Centrum Medyczno-Diagnostyczne
Cieszyńska 16

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, podczas wizyty interesuje sie pacjentem, celnie stawia diagnozy.

Wolny termin: jutro o 09:20. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ma bardzo dużą wiedzę, a w połączeniu z jej serdecznym stosunkiem do pacjenta, według mnie, czyni to z niej idealnego lekarza :)
Pozdrawiam,
Agnieszka

Opinia dodana przez: agnieszka
Wolny termin: jutro o 15:20. Sprawdź inny.

ul. Ariańska 7/3

Lekarz godny polecenia,nie poniza członków rodziny pacjenta,spokojnie tłumaczy,ma czas by wysłuchac,jest pełen empatii.Dziękuje za opiekę Panu ordynatorowi.

Opinia dodana przez: Halina
Wolny termin: 30 Maj o 08:30. Sprawdź inny.

ul. Ariańska 7/3

Wybitny lekarz specjalista o ogromnym doświadczeniu - bezbłędnie diagnozuje, bez przeprowadzania zbędnych i kosztownych badań. Osoba skupiona na pacjencie i jego dolegliwościach. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: D

ul. Ariańska 7/3

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

ul. Ariańska 7/3

Wspaniały lekarz, diagnosta. Bardzo konkretny. Dokładnie wyjaśnił a czym polega choroba mamy, jak będzie przebiegać, jak można leczyć. Profesor jest lekarzem z powołania. Czasu poświęca tyle ile potrzeba. Liczy się dla niego dobro pacjenta a nie pieniadze.

Opinia dodana przez: Ania

ul. Ariańska 7/3

Dziś byłam u pani dr hab n Moniki Rudźińska . Kompletnie nie polecam. Wyciąganie pieniędzy , nawet badań nie zobaczyła , wpisała receptę i wzięła za wizytę. Wizyta trwała 5 min.

Wolny termin: 31 Maj o 15:15. Sprawdź inny.

ul. Ariańska 7/3

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam ze swoimi dolegliwościami! Wysłuchał do końca, był wyrozumiały, dokładnie tłumaczył co mi może dolegać i jakie kroki powinnam podjąć.

Opinia dodana przez: Magda
Wolny termin: 7 Cze o 17:40. Sprawdź inny.

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Dlaczego ta kobieta zostala lekarzem, brak podejścia do pacjenta, nie mówiąc o diagnozie jaką mi postawiła